• خانه
  • اخبار
  • مرزهای عملی سونیک: تغییرات عظیمی که بازی های سونیک سه بعدی مورد نیاز هستند

مرزهای عملی سونیک: تغییرات عظیمی که بازی های سونیک سه بعدی مورد نیاز هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مرزهای عملی سونیک: تغییرات عظیمی که بازی های سونیک سه بعدی مورد نیاز هستند


مرزهای عملی سونیک: تغییرات عظیمی که بازی های سونیک سه بعدی مورد نیاز هستندمرزهای صوتی در واقع امیدوار کننده به نظر می رسد. “>

بزرگنمایی / سونیک، که در اینجا دیده می شود، از جاه طلبانه ترین ماجراجویی طلسم تاکنون عبور می کند. و تا کنون، در حالی که مشکلات خود را دارد، مرزهای صوتی در واقع امیدوار کننده به نظر می رسد. (اعتبار: سگا)

لس آنجلس – قبل از این هفته، بازی ویدیویی تمام سه بعدی بعدی Sonic the Hedgehog که قرار بود تا پایان سال 2022 برای همه خانواده های کنسول عرضه شود، چندان داغ به نظر نمی رسید. راستش را بخواهید، ما هرگز ندیده‌ایم که گیم‌پلی سگا به این بدی زمین را آشکار کند مرزهای صوتی.

ممکن است عکس‌های پیش‌نمایش‌هایی را که در اوایل این ماه به‌طور انحصاری در IGN عرضه شد را ندیده باشید، یا ممکن است آن را از ذهن خود مسدود کرده باشید. به هر حال، اکنون می‌توانم در مورد نوع دیگری از پیش‌نمایش صحبت کنم: انجام کاری که شبیه یک بازی ویدیویی واقعی سونیک به نظر می‌رسد، برخلاف نمایش رابط کاربری صفر که قبلاً نشان داده شد.

مرزهای صوتی ایده های تازه ای را ارائه می دهد که برای چندین دهه در پانتئون سه بعدی سونیک وجود نداشت. در مدت کوتاهی که در بازی بودم، می‌توانم بگویم سگا در حال ریمیکس کردن است نفس حیات وحش فرمولی به گونه ای که برای سونیک جدید و مناسب باشد. به نظر می رسد این بازی بسیاری از شکایات من را در مورد هر بازی سونیک کامل سه بعدی که در سال 1999 دنبال می شود، اصلاح می کند. ماجراجویی صوتی.

20 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات