• خانه
  • اخبار
  • مردی که به جای پرداخت 50 هزار دلار به Comcast، یک ISP ساخته بود، در حال گسترش به صدها خانه است

مردی که به جای پرداخت 50 هزار دلار به Comcast، یک ISP ساخته بود، در حال گسترش به صدها خانه است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مردی که به جای پرداخت 50 هزار دلار به Comcast، یک ISP ساخته بود، در حال گسترش به صدها خانه است


رول های عظیم لوله فیبر و سایر تجهیزات روی یک کامیون.

بزرگنمایی / یک کامیون کابل فیبر نوری و مواد دیگر برای شبکه پهن باند جارد ماچ. (اعتبار: جرد ماچ)

جارد ماچ، مرد میشیگانی که به دلیل اینکه نتوانست خدمات پهنای باند خوبی از AT&T یا Comcast دریافت کند، یک ارائه دهنده اینترنت فیبر به خانه ساخت، با کمک 2.6 میلیون دلار پول دولتی در حال توسعه است.

هنگامی که در ژانویه 2021 در مورد Mauch نوشتیم، او با ارائه دهنده اینترنت خود، Washtenaw Fiber Properties LLC، به حدود 30 خانه روستایی، از جمله خانه خودش، خدمات ارائه می داد. او در اواسط ژوئیه در یک مصاحبه تلفنی به Ars گفت که مائوچ در حال حاضر حدود 70 مشتری دارد و شبکه خود را به نزدیک به 600 ملک دیگر با پول از بودجه ایالتی طرح نجات آمریکا و بودجه محلی بهبود ویروس کرونا گسترش خواهد داد.

فیبر نوری در یکی از خانه های شبکه Mauch نصب شده است.

فیبر نوری در یکی از خانه های شبکه Mauch نصب شده است.

دولت ایالات متحده 71 میلیون دلار برای پروژه های زیرساختی مختلف به شهرستان Washtenaw اختصاص داده است و این شهرستان بخشی را برای پهنای باند اختصاص داده است. موچ گفت که این شهرستان قبل از همه‌گیری یک نظرسنجی پهنای باند برای شناسایی مکان‌های بدون خدمات انجام داد. او گفت: زمانی که پول دولت فدرال در دسترس قرار گرفت، شهرستان درخواستی برای پیشنهادات (RFP) صادر کرد و به دنبال پیمانکارانی برای اتصال آدرس‌هایی بود که «بر اساس تحقیقات موجود شناخته شده‌اند که سرویس‌دهی نشده یا کم‌سرپرست هستند».

خواندن 25 پاراگراف باقی مانده | نظرات