• خانه
  • اخبار
  • مردم در گراند کانیون به گاستروانتریت انفجاری مبتلا می شوند

مردم در گراند کانیون به گاستروانتریت انفجاری مبتلا می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مردم در گراند کانیون به گاستروانتریت انفجاری مبتلا می شوند


گراند کانیون، از لبه جنوبی، در مجاورت هتل ال تووار در 11 نوامبر 2019، در پارک ملی گراند کانیون، آریزونا مشاهده می شود.

بزرگنمایی / گراند کانیون، از لبه جنوبی، در مجاورت هتل ال تووار در 11 نوامبر 2019، در پارک ملی گراند کانیون، آریزونا مشاهده می شود. (اعتبار: گتی | جورج رز)

گراند کانیون یک شگفتی زمین شناسی عظیم و با رنگ آمیزی واضح است که به دلیل معماری طبقه بندی شده الهام بخش خود که میلیون ها سال است به طرز شگفت انگیزی مجسمه سازی شده است، ارزشمند است. از نزدیک، ذهن شما را منفجر می کند و نفس شما را بند می آورد – و اگر اخیراً از آن بازدید کرده اید، همچنین می تواند روده بزرگ شما را به شدت شستشو دهد و باعث استفراغ گرانولا شود.

درست است – شگفتی با شکوه طبیعی محل شیوع یک ماهه بیماری گوارشی است که احتمالاً توسط یک نوروویروس ایجاد شده است. تایید شده است که این ویروس در حداقل هشت سفر رفتینگ باعث بیماری می شود. بر اساس به‌روزرسانی اخیر سرویس پارک ملی گراند کانیون، در مجموع، بیش از 150 رافر و کمپینگ از ماه آوریل بیمار شده‌اند.

در حالی که بسیاری ممکن است به امید فرار از همه‌گیری کروناویروس به دنبال عظمت در فضای باز بوده باشند، به نظر می‌رسد در عوض با میکروب متفاوتی مواجه شده‌اند که به شدت درون‌ها را با سرعتی بسیار سریع‌تر از فرسایش رودخانه کلرادو در فلات جنوب غربی کلرادو می‌کند. . در میان حفره‌های صاف حکاکی‌شده و پرتگاه‌های بریده‌شده پیچیده، که به آرامی برای چندین سال شکل گرفته‌اند، بازدیدکنندگان پارک در ثانیه‌های داغ تکه‌هایی را از هر دو طرف منفجر می‌کنند. و به جای رسیدن به هر دو لبه شمالی و جنوبی در طول بازدید، برخی مجبور می شوند در لبه یک استخر به مراتب کوچکتر بمانند.

5 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات