• خانه
  • اخبار
  • مدیر برنامه موتور موشک Blue Origin شرکت را ترک کرد

مدیر برنامه موتور موشک Blue Origin شرکت را ترک کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدیر برنامه موتور موشک Blue Origin شرکت را ترک کرد


جف بزوس (راست)، موسس Blue Origin و Amazon.com، و توری برونو، مدیر اجرایی اتحاد پرتاب متحد، نسخه کوچکی از موتور موشک BE-4 را در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2014 نشان می دهند.

بزرگنمایی / جف بزوس (راست)، موسس Blue Origin و Amazon.com، و توری برونو، مدیر عامل United Launch Alliance، نسخه کوچکی از موتور موشک BE-4 را در یک کنفرانس مطبوعاتی در سال 2014 نشان می دهند (اعتبار: Win McNamee / Getty Images )

همانطور که Blue Origin به نقطه حساس تحویل موتورهای موشک آماده BE-4 اتحاد پرتاب یونایتد نزدیک می شود، مهندس مسئول برنامه موتور موشکی این شرکت تصمیم به ترک آن گرفته است.

باب اسمیت، مدیرعامل Blue Origin اخیراً در مورد خروج جان ویلا، معاون ارشد Blue Engines، به کارکنان توضیح داد. ایمیل اسمیت به کارمندان دریافت شده از Ars می گوید که ویلا آبی را ترک می کند تا علایق و سرگرمی های “بسیاری” خود را خارج از محل کار دنبال کند.

اسمیت می‌نویسد: «در زمان حضورش در بلو، جان تیم را برای پشتیبانی از هشت مأموریت نیو شپرد با موتورهای BE-3PM، آزمایش‌های آتش داغ بی‌شماری و پیشرفت در برنامه‌های توسعه چند موتوره رهبری کرد. او همچنین تیمی از موتورهای کلاس جهانی را ساخت و تعدادی از بهترین استعدادها را در تجارت به خدمت گرفت.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات