منو سایت

  • خانه
  • مدل های آینده اپل واچ احتمالاً قادر خواهند بود سطح هیدراتاسیون بدن را اندازه گیری کنند

مدل های آینده اپل واچ احتمالاً قادر خواهند بود سطح هیدراتاسیون بدن را اندازه گیری کنند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

ساعت اپل مجهز به طیف کاملی از ویژگی ها و سنسورهای مرتبط با سلامتی از جمله مانیتور ضربان قلب ، الکتروکاردیوگرام و مانیتور اکسیژن خون است. به نظر می رسد که در آینده یک سنسور یا ویژگی دیگر به لیست ویژگی های اپل واچ اضافه شود. این ویژگی به شما امکان می دهد میزان هیدراتاسیون (هیدراتاسیون) در بدن کاربر را اندازه گیری کنید.

طبق ثبت اختراع اخیر ، به نظر می رسد که اپل ثبت اختراع را برای آزمایش هیدراتاسیون ثبت کرده است. این ویژگی ممکن است در آینده توسط Apple Watch استفاده شود. توضیحات مربوط به ثبت اختراع چنین است:

“توانایی اندازه گیری هیدراتاسیون را می توان با یک وسیله الکترونیکی پوشیدنی مانند ساعت فراهم کرد. این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا به راحتی سطح تامین آب بدن خود را زیر نظر داشته باشند. این ساعت را می توان بر روی مچ دست کاربر قرار داد تا یک یا چند ویژگی الکتریکی را از طریق یک قابلمه ایجاد شده توسط کاربر بدست آورد و اندازه گیری کند. “این ساعت از چندین الکترود برای اندازه گیری خواص الکتریکی عرق استفاده می کند.”

اپل می افزاید: “ردیابی هیدراتاسیون می تواند غیر تهاجمی ، تکراری ، دقیق ، خودکار و با حداقل دخالت کاربر باشد. از اطلاعات اندازه گیری شده می توان برای ارائه بازخورد مفید و جزئیات پیگیری سلامت به کاربران استفاده کرد. در نتیجه ، این ویژگی به کاربران اجازه می دهد تا هیدراتاسیون و سلامت کلی خود را بهتر مدیریت کنند. “

با این حال ، با توجه به اینکه طرح فوق صرفاً یک اختراع است. بنابراین هیچ تضمینی وجود ندارد که اپل در نهایت آن را به یک محصول واقعی وارد کند. بر اساس برخی شایعات ، اپل انواع دیگر سنسورها و عملکردها را برای نمایش سلامت در نظر گرفته است ، از جمله عملکرد غیر تهاجمی اندازه گیری قند خون. استفاده از این ویژگی در مدل های آینده اپل واچ به احتمال زیاد مدتی طول می کشد.

مدل های آینده اپل واچ احتمالاً قادر خواهند بود سطح هیدراتاسیون بدن را که برای اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد ، اندازه گیری کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.