• خانه
  • اخبار
  • مدرنا به دنبال تایید FDA برای واکسن کووید برای کودکان زیر 6 سال است

مدرنا به دنبال تایید FDA برای واکسن کووید برای کودکان زیر 6 سال است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مدرنا به دنبال تایید FDA برای واکسن کووید برای کودکان زیر 6 سال است


مدرنا به دنبال تایید FDA برای واکسن کووید برای کودکان زیر 6 سال است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: گتی | بلومبرگ)

در اقدامی که والدین در سراسر کشور انتظار دارند، مدرنا روز پنجشنبه اعلام کرد که درخواست تایید FDA برای واکسن دو دوز خود علیه کووید-19 برای کودکان 6 ماه تا 2 سال و 2 سال زیر 6 سال کرده است.

اگر سازمان غذا و دارو مجوز اضطراری (EUA) را برای واکسن‌ها صادر کند، این واکسن‌ها اولین واکسن‌هایی خواهند بود که تقریباً در دو سال و نیم پس از همه‌گیری برای گروه‌های سنی در دسترس هستند. والدین کودکان خردسالی که واجد شرایط واکسیناسیون نیستند مشتاقانه منتظر در دسترس بودن چنین واکسن هایی هستند، به ویژه زمانی که بیشتر کشور در تلاش برای زنده ماندن از این بیماری همه گیر هستند، اگرچه تعداد زیرشاخه های Omicron بسیار مسری همچنان در حال افزایش است.

استفان بانسل، مدیرعامل مدرنا صبح پنجشنبه در بیانیه‌ای گفت: «ما مفتخریم اعلام کنیم که ارسال خود را به اتحادیه اروپا برای مجوز برای واکسن خود علیه کووید-19 برای کودکان خردسال آغاز کرده‌ایم.» ما معتقدیم که mRNA-1273 [the COVID-19 vaccine] خواهد توانست با خیال راحت از این کودکان در برابر SARS-CoV-2 محافظت کند، که در مبارزه مداوم ما با COVID-19 بسیار مهم است و به ویژه مورد استقبال والدین و مراقبان قرار خواهد گرفت.

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات