• خانه
  • اخبار
  • مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های بتا ویندوز 11 شامل تب‌های مخفی File Explorer است

مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های بتا ویندوز 11 شامل تب‌های مخفی File Explorer است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مجموعه‌ای از به‌روزرسانی‌های بتا ویندوز 11 شامل تب‌های مخفی File Explorer است


فایل اکسپلورر بالاخره چند برگه دریافت می کند.

بزرگنمایی / فایل اکسپلورر بالاخره چند برگه دریافت می کند. (اعتبار: رافائل ریورا)

مایکروسافت در حال آزمایش یک رابط پارتیشن برای Windows 11 File Explorer است. با توجه به اسکرین شات ها توسط توسعه دهنده رافائل ریورا. شما نمی توانید بدون تغییر تنظیمات مخفی در آخرین نسخه Insider Preview برای کانال Dev به این ویژگی دسترسی داشته باشید، اما XDA Developers راهنمای فعال سازی رابط را منتشر کرده است. این فرآیند شامل دانلود ViveTool است، ابزاری که برای کشف سایر ویژگی‌های موجود اما پنهان در ساخت‌های پیش‌نمایش ویندوز استفاده شده است.

مایکروسافت به طور خلاصه پارتیشن های File Explorer را در ویندوز 10 آزمایش کرد، اما هرگز این ویژگی را در نسخه منتشر شده عمومی سیستم عامل قرار نداد. ما انتظار داریم که رابط زبانه‌ای File Explorer به طور رسمی در بیلد آینده ویندوز 11 اینسایدر معرفی و فعال شود، همانطور که در Task Manager اصلاح شده و چندین تغییر رابط کاربری دیگر که قبل از اعلام کشف شده بودند، دیدیم.

Internal ویژگی‌های کمتر پنهان ویندوز را در مجموعه‌های خود در این هفته دریافت کرده است، از جمله تغییراتی در زیرسیستم اندروید برای ویندوز که عملکرد اسکرول و چندین ویژگی دیگر را بهبود می‌بخشد. یک برنامه خانوادگی مایکروسافت که برای مدیریت کنترل والدین طراحی شده است در تمام نصب‌های Windows 11 Home گنجانده خواهد شد. صف چاپ به سبک ویندوز 11 تبدیل شده است، نمونه دیگری از عمق عمیق مایکروسافت برای ایجاد یکپارچگی و سازگاری بیشتر در سیستم عامل. و ویرایشگر ویدیوی مبتنی بر وب Clipchamp به طور پیش‌فرض به نصب‌های ویندوز 11 اضافه شده است (اگرچه بهترین ویژگی‌های آن، از جمله صدور ویدیوهای بالاتر از 480p، هنوز در پشت یک اشتراک گران قیمت بسته است).

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات