• خانه
  • اخبار
  • متا فکر می کند فیس بوک ممکن است به “اطلاعات نادرست سالم” بیشتری نیاز داشته باشد

متا فکر می کند فیس بوک ممکن است به “اطلاعات نادرست سالم” بیشتری نیاز داشته باشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
متا فکر می کند فیس بوک ممکن است به "اطلاعات نادرست سالم" بیشتری نیاز داشته باشد


متا فکر می کند فیس بوک ممکن است به

بزرگنمایی (اعتبار: Caroline Brehman / Contributor | CQ-Roll Call, Inc.)

ایالات متحده همچنان به مبارزه با مدیریت این بیماری همه گیر ادامه می دهد. در مواردی که در حال حاضر موارد ابتلا در حال افزایش است، برخی از شهرها و شهرستان ها در حال بررسی بازگرداندن ماسک هستند و بسیاری از بیمارستان ها با کمبود مزمن پرستاری مواجه هستند.

با وجود نگرانی های جدید و افزایش اخیر مرگ و میر روزانه ثبت شده در ایالات متحده و در سطح جهان، متا از قبل به این فکر می کند که بازگشت به حالت عادی چگونه می تواند باشد. این شامل گمانه‌زنی‌های اخیر می‌شود مبنی بر اینکه عادی می‌تواند به این معنی باشد که زمان بازگشت به دوران اوج شرکت فرا رسیده است و امکان انتشار اطلاعات نادرست سلامت از طریق پست‌های فیس‌بوک و اینستاگرام را فراهم می‌کند.

روز سه‌شنبه، نیک کلگ، رئیس امور جهانی متا، در بیانیه‌ای نوشت که متا در حال بررسی این موضوع است که آیا فیس‌بوک و اینستاگرام باید به حذف تمام پست‌های تبلیغ دروغ در مورد واکسن، ماسک و فاصله‌گذاری اجتماعی ادامه دهند یا خیر. برای کمک به آنها در تصمیم گیری، متا از هیئت نظارت خود می خواهد ارزیابی کند که آیا “سیاست فعلی در مورد اطلاعات نادرست در مورد COVID-19 هنوز مناسب است” پس از گذشت “شرایط فوق العاده در شروع همه گیری” و بسیاری از “کشورها در سراسر جهان”. به دنبال بازگشت به زندگی عادی تر.”

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات