• خانه
  • اخبار
  • متا دستور حساب فیس بوک را از Quest VR حذف می کند – اما آیا این کافی است؟

متا دستور حساب فیس بوک را از Quest VR حذف می کند – اما آیا این کافی است؟

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
متا دستور حساب فیس بوک را از Quest VR حذف می کند - اما آیا این کافی است؟


متا دستور حساب فیس بوک را از Quest VR حذف می کند - اما آیا این کافی است؟در واقع تحت پوشش یک تغییر سیاست مثبت فیس بوک است…”>

بزرگنمایی / فقط ببینیم تو کی هستی واقعا تحت پوشش یک تغییر سیاست مثبت در فیس بوک هستند… (اعتبار: هانا باربرا / اوریش لاوسون)

اعتبار محل اعتبار: پلتفرم واقعیت مجازی متا کوئست، که قبلا با نام Oculus Quest شناخته می‌شد، به زودی اجبار حساب کاربری مزاحم فیسبوک خود را حذف خواهد کرد. همانطور که پنجشنبه اعلام شد، از ماه آگوست، هم کاربران جدید و هم کاربران فعلی هدست کوئست می‌توانند از سیستم عامل پیش‌فرض سیستم و فروشگاه دانلود دیجیتال استفاده کنند، بدون اینکه حساب‌های رسانه اجتماعی «نام واقعی» خود را به این سرویس مرتبط کنند.

این یک اصلاح مسیر خوب در یک تصمیم بد است. در سال 2020، من به طور مفصل در مورد خطرات “Facebookening” VR نوشتم، که وقتی پلتفرم Quest VR سیستم حساب فعلی Oculus خود را به نفع حساب های مورد نیاز فیس بوک کنار گذاشت. این تصمیم باعث گرده افشانی متقابل بین هدست‌های واقعیت مجازی و سال‌ها پست و پیام در رسانه‌های اجتماعی، از جمله کوکی‌ها و ابرداده‌ها از سایت‌ها و سرویس‌های مرتبط شد. این نیاز به سطحی از انطباق با “نام واقعی” دارد که ما هرگز از دیگر دستگاه‌ها و سیستم‌عامل‌های محاسباتی بزرگ غربی ندیده‌ایم.

بدتر از آن، این اقدام هر کسی را که می‌خواهد با ایجاد یک حساب کاربری جعلی در فیسبوک، قوانین را دور بزند، بی‌صدا تهدید می‌کرد. فیس بوک به عنوان ممنوعیت نام مستعار و نام های جعلی شناخته شده است، و در حالی که هنگام ایجاد یک حساب کاربری شناسه را بررسی نمی کند، در صورت شناسایی فعالیت های «مشکوک» در هر زمانی می تواند حساب ها را قفل کند. برای باز کردن قفل یک حساب، شرکت معمولاً از یک نوع شناسایی عکس “رسمی” درخواست می کند. اگر شخصی حساب Oculus خود را به نامی مانند “Guy Incognito” تبدیل کند و در حالت قفل باقی بماند، فیس بوک کاملاً از حقوق خود (که توسط شرایط خدمات اعطا می شود) برای قفل نگه داشتن حساب و هرگونه خرید نرم افزار مرتبط با آن برخوردار است.

خواندن 17 پاراگراف باقی مانده | نظرات