• خانه
  • اخبار
  • متا در سال 2023 دوز فیلر اجباری را در اینستاگرام و فیس بوک دو برابر خواهد کرد [Updated]

متا در سال 2023 دوز فیلر اجباری را در اینستاگرام و فیس بوک دو برابر خواهد کرد [Updated]

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
متا در سال 2023 دوز فیلر اجباری را در اینستاگرام و فیس بوک دو برابر خواهد کرد [Updated]


متا در سال 2023 دوز فیلر اجباری را در اینستاگرام و فیس بوک دو برابر خواهد کرد [Updated]

بزرگنمایی (اعتبار: SOPA Images / مشارکت کننده | LightRocket)

(به روز رسانی در 5:17 عصر به وقت شرقی: سخنگوی متا در پاسخ به شکایات کاربران اینستاگرام این بیانیه را ارسال کرد: «بر اساس یافته‌های ما و بازخوردهای جامعه، آزمایش تمام صفحه اینستاگرام را متوقف می‌کنیم تا بتوانیم گزینه‌های دیگر را بررسی کنیم و به طور موقت تعداد را کاهش می‌دهیم. از ارجاعاتی که در فید خود می بینید تا بتوانیم کیفیت تجربه شما را بهبود ببخشیم. ما متوجه می‌شویم که تغییرات در برنامه می‌تواند یک تعدیل باشد، و در حالی که معتقدیم اینستاگرام باید با تغییر جهان تکامل یابد، می‌خواهیم وقت خود را صرف کنیم تا مطمئن شویم که این کار را درست انجام می‌دهیم.

سخنگو با توجه به بهبودهای اخیر در الگوریتم طراحی شده برای مبارزه با انتشار اطلاعات نادرست، خاطرنشان کرد که زاکربرگ در این تماس گفت: “به طور کلی، ما در چند سال گذشته پیشرفت زیادی در تعدیل محتوا داشته ایم، و من من به این موضوع افتخار می‌کنم. او می‌گوید که بیشتر تعدیل محتوا از طریق هوش مصنوعی انجام می‌شود، و گزارش اجرای استانداردهای جامعه شرکت با ردیابی «چه درصدی از محتوای مضر» که سیستم‌ها «شناسایی و دریافت می‌کنند» به نظارت بر اثربخشی هوش مصنوعی ادامه خواهد داد. اقدامی قبل از اینکه کسی آن را به ما گزارش دهد.”)

صدها هزار نفر اخیراً طوماری Change.org را امضا کردند و از اینستاگرام خواستند با توصیه تعداد زیادی حلقه از حساب‌هایی که دنبال نمی‌کنند، فضا را در فیدهای آنها اشغال نکند. اندکی بعد، متا، مالک اینستاگرام تایید کرد که این کاربران فقط تصور نمی کردند که یک بهمن ناگهانی Reels زندگی اجتماعی آنلاین آنها را خراب کند. ویدئوهای کوتاه در حال حاضر حدود 15 درصد از فیدهای کاربران در اینستاگرام و فیس بوک را تشکیل می دهند – و به زودی، حتی بیشتر اوقات، هر گونه به روز رسانی از دوستانی را که کاربران برای دنبال کردن انتخاب می کنند کنار می گذارند.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات