• خانه
  • اخبار
  • ما نسخه گمشده Duke Nukem Forever را از سال 2001 بازی کردیم

ما نسخه گمشده Duke Nukem Forever را از سال 2001 بازی کردیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ما نسخه گمشده Duke Nukem Forever را از سال 2001 بازی کردیم


ما نسخه گمشده Duke Nukem Forever را از سال 2001 بازی کردیمDuke Nukem Forever. “>

بزرگنمایی / این دوک سازی عجیب و غریب هنر کلاسیک باید همه چیزهایی را که باید درباره انقضای غافلگیرکننده این هفته بدانید به شما بگوید. Duke Nukem Forever. (اعتبار: قلمروهای سه بعدی)

اوایل این هفته، یک توزیع کننده بازی یکپارچهسازی با سیستمعامل، طرفداران شوترهای دهه 90 را با چیزی که قبلاً هرگز ندیده بودند، آزار داد: فیلمی از بازی از بازی بدافزار بدنام 3D Realms. Duke Nukem Foreverبر اساس یک نسخه ناتمام از سال 2001 (این را نباید با بازی به همین نام که Gearbox در نهایت در سال 2011 عرضه کرد اشتباه گرفت) آیا این یک جعل پیچیده از طرفداران بود. دوکبه عنوان محتوا در یک موتور سه بعدی قدیمی یا این موضوع واقعی خواهد بود؟

ما فکر می‌کردیم که باید تا ژوئن برای پاسخ منتظر بمانیم، زیرا یک منبع این هفته پیشنهاد کرد که ساخت و کد منبع آن همزمان با بیست و یکمین سالگرد تریلر جذاب E3 2001 منتشر شود. اما پس از انتشار این هفته، توزیع‌کنندگان تصمیم گرفت رد شود روز سه شنبه، 1.9 گیگابایت Duke Nukem Forever فایل‌ها در سایت‌های اشتراک‌گذاری فایل مختلف یافت شده‌اند (که ما آنها را در اینجا پیوند نمی‌دهیم) و Ars Technica قانونی بودن این فایل‌ها را تأیید کرده است.

Искате ли да се биете с робот, който кацне някъде между Терминатор и Робокоп?  <em>Duke Nukem Forever</em> به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید، مجوزها لعنت شده است.  (اتفاقاً وقتی قرار است بمیرد، این ربات با تأثیر تاری ویدیو و کلمه با حروف بزرگ، دیدگاه بازیکنان را تحریف می کند. "مغناطیس زدایی") “src =” https://cdn.arstechnica.net/wp-content/uploads/2022/05/Screenshot-329.png “></p><p class=آیا می خواهید با رباتی که در جایی بین ترمیناتور و روبوکاپ فرود می آید مبارزه کنید؟ Duke Nukem Forever به شما اجازه می دهد این کار را انجام دهید، مجوزها لعنت شده است. (به هر حال، وقتی قرار است بمیرد، این ربات با تأثیر پاورقی های ویدیویی و کلمه بزرگ “مغناطیس زدایی”، دیدگاه بازیکنان را تحریف می کند.) (اعتبار: قلمروهای سه بعدی)

همانطور که مشخص است، این یک نسخه شگفت انگیز قابل بازی است Duke Nukem Forever از اکتبر 2001، اگرچه با این همه خطا و بخش های ناقص، این چیز زیادی نمی گوید. بسیاری از این محتوا، که شامل نکات برجسته از تریلر E3 فوق‌الذکر است، از زمانی که بازی در سال 2011 به خرده‌فروشی سنگ‌فرش‌سنگ رسید، به تعویق افتاد. بنابراین ما در نهایت نگاهی دقیق‌تر به این خواهیم داشت که اگر بازی نزدیک‌تر به سال 2001 شروع شود، چگونه می‌تواند متفاوت شود.

16 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات