• خانه
  • اخبار
  • ما مجموعه گسترده شراب های Star Trek را امتحان کردیم و آنها را … مایل یافتیم

ما مجموعه گسترده شراب های Star Trek را امتحان کردیم و آنها را … مایل یافتیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ما مجموعه گسترده شراب های Star Trek را امتحان کردیم و آنها را ... مایل یافتیم


مجموعه رسمی شراب پیشتازان فضا از دو گونه به شش نوع افزایش یافته است.

بزرگنمایی / مجموعه رسمی شراب پیشتازان فضا از دو گونه به شش نوع افزایش یافته است. (اعتبار: شان کارول)

در اوایل سال 2019، (تا حدی) به افتخار اعلام پیشتازان فضا: پیکارد، کارمندان Ars یک جلسه مزه غیررسمی برگزار کردند تا دو بطری شراب رسمی Star Trek را امتحان کنند که با همکاری CBS Consumer Products و Wines That Rock است. و شراب ها … خیلی بهتر از آن چیزی بودند که ما انتظار داشتیم، اگرچه بسیار بیش از حد ارزیابی شده بودند.

پیکارد فصل دوم آن در حال حاضر به پایان رسیده است و فصل سوم در حال تولید است، و افراد پشت سر شراب های پیشتازان فضا مجموعه خود را از دو نوع به شش نوع افزایش داده اند. بنابراین بدیهی است که دومین مزه کردن شراب غیررسمی درست بود. و چه کسی بهتر از خود کیو – که به عنوان بازیگر جان دی لانسی نیز شناخته می شود – در این تلاش شریف به ما کمک کند و اورویل نویسنده آندره بورمانیس، که کار خود را به عنوان مشاور علمی آغاز کرد LPG? آنها در یک عصر خنک اواخر بهاری در لس آنجلس، جایی که لقمه ها فراوان بود و گفتگو آزادانه جریان داشت، به گروه جدیدی از چشندگان (در مجموع هشت نفر) پیوستند. (ارزیابی شراب ناشناس بود، مطابق با فضای فوق العاده معمولی گردهمایی. و شراب از جیب خریداری شد، نه برای اهداف تبلیغاتی اهدا شد.)

بیایید با بررسی دو نوع اصلی شروع کنیم. اول: زینفاندل 2017 Sonoma Valley، که به عنوان یک ترکیب زینفاندل 87 درصدی مخلوط با پنیر خوب و فقط کمی پنیر توصیف شده است. مخلوط شده توسط سوملیای بین کهکشانی ما و طراحی شده برای مطابقت با ذائقه سیارات. (یادداشت های مزه دار روی برچسب فقط برای سرگرمی “ادویه آندالور” را به توضیحات اضافه می کنند.)

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات