• خانه
  • اخبار
  • ما در حال آزمایش یک مرسدس بنز الکتریکی هستیم که با یک بار شارژ می تواند 747 مایل را طی کند

ما در حال آزمایش یک مرسدس بنز الکتریکی هستیم که با یک بار شارژ می تواند 747 مایل را طی کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ما در حال آزمایش یک مرسدس بنز الکتریکی هستیم که با یک بار شارژ می تواند 747 مایل را طی کند


مرسدس بنز ویژن EQXX در پشت گیاهان گلدانی پنهان شده است

بزرگنمایی / تنها یک مرسدس بنز Vision EQXX وجود دارد، بنابراین جمع آوری مجدد آن مهم بود. (اعتبار: جاناتان گیتلین)

ایمندینگن، آلمان – رانندگی با مرسدس بنز ویژن EQXX کمی استرس‌زاتر از آن چیزی بود که انتظار داشتم. نه این که رانندگی کردن یا دیدن آن از روی استریم لاینر کم آویز سخت باشد، بلکه تنها نمونه موجود است. مرسدس بودجه دقیق این برنامه را به ما نمی گوید، فقط به ما هشدار می دهد که تک EQXX را باید بی ارزش دانست، اما حدس می زنم جایی در محدوده سه بوگاتی پور اسپورت باشد.

مانند بوگاتی، EQXX برای یک کار مهندسی ساخته شد – در این مورد، ساخت یک وسیله نقلیه الکتریکی که قادر است حداقل 621 مایل (1000 کیلومتر) را با یک بار شارژ طی کند. مانند بوگاتی، قانونی است: در آوریل امسال، کمتر از دو سال پس از اجرای پروژه، تیم EV 625 مایل (1006 کیلومتر) را از Sindelfingen در آلمان به Cassis، فرانسه رساند و با 15 خودرو رسید. درصد سطح شارژ باتری

دو ماه بعد، آنها این را با رانندگی طولانی‌تری دنبال کردند که شامل پایین آمدن کوه‌های کمتر، رانندگی از اشتوتگارت، آلمان به پیست سیلورستون بریتانیا بود، جایی که قهرمان فرمول E، نیک دی وریس، سپس از شارژ باقی‌مانده برای رانندگی چندین دور داغ استفاده کرد. با این خودرو که در نهایت 747 مایل (1202 کیلومتر) را قبل از پیتینگ طی کرد.

خواندن 24 پاراگراف باقی مانده | نظرات