• خانه
  • اخبار
  • ما با ماشین قمری جدید جنرال موتورز و لاکهید مارتین رانندگی کردیم

ما با ماشین قمری جدید جنرال موتورز و لاکهید مارتین رانندگی کردیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ما با ماشین قمری جدید جنرال موتورز و لاکهید مارتین رانندگی کردیم


بدیهی است که وقتی می گوییم خودروی قمری جدید جنرال موتورز را سوار کردیم، منظور ما این است که آن را در شبیه ساز در میلفورد، میشیگان رانندگی کردیم.

بزرگنمایی / بدیهی است که وقتی می گوییم خودروی قمری جدید جنرال موتورز را سوار کردیم، منظور ما این است که آن را در شبیه ساز در میلفورد، میشیگان رانندگی کردیم. (اعتبار: روبرتو بالدوین)

جنرال موتورز یک پرواز از سانفرانسیسکو به دیترویت و بازگشت به همراه یک شب اقامت در هتل فراهم کرد تا بتوانیم خودروی قمری را در شبیه ساز GM برانیم. Ars محتوای تحریریه پولی را نمی پذیرد.

میلفورد، میچ. از طریق رادیو به من دستور داده شد که وارد دهانه بزرگ نزدیک قطب جنوبی ماه نشم. من در جستجوی راهی دور خط الراس می چرخیدم و به محض اینکه کنترل ماموریت متوجه شد من می خواهم انجام دهم، مسیر من را وتو کرد. از محل برخورد دور شدم و به سمت خورشید مه آلود در فاصله ای که مصمم بود حداقل 25 کیلومتر در ساعت برخورد کند، در حالی که با اثرات ناخوشایند گرانش، یک ششم زمین، مبارزه می کردم، حرکت کردم.

جنرال موتورز و شریکش لاکهید مارتین در حال ساخت یک ماه نورد بدون قرارداد با ناسا هستند. آنها می خواهند این وسیله نقلیه را برای حمایت از ماموریت آرتمیس به ماه بفرستند، زیرا ما برای رانندگی به ماه برمی گردیم و جنرال موتورز می خواهد ابتدا آنجا باشد.

19 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات