• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت شروع به ممنوع کردن بازیکنان از تمام سرورهای خصوصی Minecraft خواهد کرد

مایکروسافت شروع به ممنوع کردن بازیکنان از تمام سرورهای خصوصی Minecraft خواهد کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت شروع به ممنوع کردن بازیکنان از تمام سرورهای خصوصی Minecraft خواهد کرد


مایکروسافت شروع به ممنوع کردن بازیکنان از تمام سرورهای خصوصی Minecraft خواهد کردماین کرافت، به زودی از پیوستن به سرورهای خصوصی مانند این نیز جلوگیری خواهد شد

بزرگنمایی / بازیکنان ممنوع شده توسط مایکروسافت ماین کرافت همچنین به زودی از پیوستن به سرورهای خصوصی مانند این جلوگیری خواهد شد. (اعتبار: Tynker)

از زمان انتشار اولیه آن بیش از یک دهه پیش (و حتی پس از خرید توسعه دهنده Mojang توسط مایکروسافت در سال 2014)، ماین کرافت به بازیکنان اجازه می دهد تا سرورهای خصوصی را راه اندازی کنند که در آن کنترل کاملی بر رفتار (و بازیکنان) مجاز دارند. با این حال، هفته آینده، مایکروسافت قرار است به روز رسانی جدیدی را منتشر کند که به آن اجازه می دهد تا a ماین کرافت پخش کننده از همه بازی های آنلاین، از جمله سرورهای خصوصی و آنهایی که در طرح اشتراک Realms مایکروسافت میزبانی می شوند.

اوایل این هفته، مایکروسافت نسخه پیش از انتشار به روز رسانی 1.19.1 را برای نسخه جاوا Minecraft منتشر کرد که در روز سه شنبه 28 ژوئن برای همه منتشر خواهد شد. این به روز رسانی قابلیت گزارش کاربرانی که از سیستم چت بازی سوء استفاده می کنند را اضافه می کند و به بازیکنان گزارش شده اجازه می دهد [to be] پس از بررسی توسط ناظر، از بازی آنلاین و Realms محروم می شوید.

در مورد اخیراً به‌روزرسانی شده «چرا من از آن محروم شدم ماین کرافت“صفحه راهنما، مایکروسافت خاطرنشان می کند که بازیکنان ممنوعه همچنین هنگام ورود به Minecraft در هر پلتفرمی (نسخه غیر جاوا) پیامی دریافت خواهند کرد. [aka “Bedrock”]”این پیام روشن خواهد کرد که” بازیکنان محروم هستند بازی روی سرور مجاز نیست، به Realms بپیوندید، میزبانی کنید یا به بازی های چند نفره بپیوندید یا از بازار استفاده کنید. آنها همچنین به Minecraft Earth دسترسی ندارند. بازیکنان Xbox دیگر به دنیای خود دسترسی نخواهند داشت [emphasis added]”

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات