• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت دیفندر محافظت در برابر بدافزار را به macOS و Android گسترش می دهد – با پرداخت هزینه

مایکروسافت دیفندر محافظت در برابر بدافزار را به macOS و Android گسترش می دهد – با پرداخت هزینه

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت دیفندر محافظت در برابر بدافزار را به macOS و Android گسترش می دهد - با پرداخت هزینه


مایکروسافت دیفندر محافظت در برابر بدافزار را به macOS و Android گسترش می دهد - با پرداخت هزینه

افزایش (اعتبار: مایکروسافت)

محصول آنتی ویروس مایکروسافت دیفندر که در ویندوز 10 و 11 تعبیه شده است معمولاً برای شناسایی و حذف بدافزارها به اندازه کافی خوب است، بنابراین اکثر مردم مجبور نیستند برای یک محصول آنتی ویروس پولی بپردازند. امروز، مایکروسافت در حال گسترش نسخه مصرف کننده این محصول است. این برنامه جدید که Microsoft Defender for Individuals نام دارد، محافظت از بدافزار را برای چندین سیستم عامل و نکات امنیتی و توانایی بررسی وضعیت امنیتی همه دستگاه‌های وارد شده به حساب مایکروسافت یا خانواده شما ارائه می‌کند. اکنون برای مشترکین مایکروسافت 365 در دسترس است و روی دستگاه‌های Windows، macOS، iOS / iPadOS و اندروید قابل اجرا است.

این نرم افزار Defender جدید شاخه ای از محصول Defender مایکروسافت برای تجارت است که حفاظت ضد بدافزار و نظارت متمرکز را برای مدیران فناوری اطلاعات ارائه می دهد. برنامه Defender از عملکردهای مختلف سیستم عامل های مختلف پشتیبانی می کند. MacOS و Android از بدافزار بلادرنگ محافظت می کنند. در ویندوز، این ویژگی را شامل نمی‌شود، زیرا نرم‌افزار آنتی‌ویروس Defender قبلاً به‌طور پیش‌فرض در تمامی نصب‌های ویندوز 10 و 11 گنجانده شده است. محافظت از آنتی‌ویروس نیز برای iOS و iPadOS در دسترس نیست، زیرا اپل انواع چیزهایی را که برنامه‌های شخص ثالث می‌توانند می‌توانند محدود می‌کند، در ویندوز وجود ندارد. انجام . . نکات امنیتی فقط در نسخه‌های Windows و macOS در دسترس خواهد بود.

مشابه نسخه ویندوز برنامه آنتی ویروس Defender، برنامه Microsoft Defender در صورت نصب، سایر نرم افزارهای آنتی ویروس غیر از Norton یا McAfee را لغو می کند و تنها در صورتی فعال می شود که آن برنامه های دیگر ابتدا حذف یا غیرفعال شوند. Defender همچنین عملکرد Windows Security را در ویندوز 10 یا 11 جایگزین نمی کند، که یک پانل اسکن بدافزار متمرکز ارائه می دهد و تنظیمات امنیتی دستگاه را بررسی و تغییر می دهد، اما اطلاعاتی در مورد هیچ سیستم دیگری به جز رایانه ای که از آن استفاده می کنید، ارائه نمی دهد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات