• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت در حال آزمایش طراحی به روز شده فایل اکسپلورر ویندوز 11 با زبانه ها است

مایکروسافت در حال آزمایش طراحی به روز شده فایل اکسپلورر ویندوز 11 با زبانه ها است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت در حال آزمایش طراحی به روز شده فایل اکسپلورر ویندوز 11 با زبانه ها است


برگه هایی که اغلب آزمایش می شوند و هرگز منتشر نمی شوند، ممکن است به زودی در Windows Explorer در دسترس باشند.

بزرگنمایی / برگه هایی که اغلب آزمایش می شوند و هرگز منتشر نمی شوند، ممکن است به زودی در Windows Explorer در دسترس باشند. (اعتبار: مایکروسافت)

برگه‌های مرورگر دهه‌هاست که وجود داشته‌اند، اما محققان فایلی که برای پیمایش در فضای ذخیره‌سازی رایانه‌تان استفاده می‌کنید، به آرامی همین روند را دنبال می‌کنند. MacOS Finder در سال 2013 پارتیشن ها را برداشت و اکنون File Explorer در ویندوز 11 نیز آنها را دریافت می کند. مایکروسافت نسخه جدیدی از ویندوز 11 (نسخه 22621.160) را برای آزمایش کنندگان در کانال بتای Windows Insider منتشر کرده است و تب هایی را به File Explorer اضافه می کند و نوار ناوبری سمت چپ را بازنویسی و سازماندهی می کند.

مایکروسافت می گوید File Explorer جدید ممکن است هنوز برای همه آزمایش کنندگان در دسترس نباشد و منتظر است تا قبل از در دسترس قرار دادن آن برای همه، بازخوردی در مورد تغییرات دریافت کند.

آزمایش‌کنندگان برای اولین بار چند ماه پیش از این طراحی مجدد File Explorer رونمایی کردند، اما مایکروسافت سال‌هاست که نسخه تب‌دار File Explorer را آزمایش می‌کند. به طور خلاصه در مجموعه ای از ویندوز 10 در سال 2018 گنجانده شد، اما این ویژگی قبل از انتشار این نسخه از ویندوز 10 در اواخر همان سال حذف شد.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات