• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت در تلاش است تا انتشار کربن را از طریق Windows Update کاهش دهد

مایکروسافت در تلاش است تا انتشار کربن را از طریق Windows Update کاهش دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت در تلاش است تا انتشار کربن را از طریق Windows Update کاهش دهد


Windows Update زمانی کار خود را انجام می دهد که شبکه برق محلی شما از منابع انرژی سبز تغذیه می شود.

بزرگنمایی / Windows Update زمانی کار خود را انجام می دهد که شبکه برق محلی شما از منابع انرژی سبز تغذیه می شود. (اعتبار: مایکروسافت)

به روز رسانی آینده ویندوز 11 ممکن است رایانه شما را سبزتر کند. در آخرین نسخه پیش نمایش Windows Insider که در کانال توسعه دهندگان منتشر شده است، مایکروسافت در حال آزمایش ویژگی جدیدی است که می گوید می تواند به کاهش انتشار کربن کمک کند. با استفاده از داده‌های کربن منطقه‌ای الکتریسیته از electricityMap و Watttime، ویندوز بر انرژی‌هایی که شبکه شما در حال حاضر استفاده می‌کند نظارت می‌کند و سعی می‌کند زمانی که مقادیر بیشتری از منابع انرژی پاک (مانند انرژی بادی، خورشیدی و آبی) در دسترس است، به‌روزرسانی‌ها را نصب کند.

پیش از این، Windows Update برنامه‌ریزی پویا اساساً سعی می‌کرد به‌روزرسانی‌ها را زمانی نصب کند که احتمالاً از رایانه خود استفاده نمی‌کنید. اگر این منابع داده های کربن فشرده در منطقه شما در دسترس نباشند و همچنین فقط برای رایانه هایی که روشن هستند و نه برای رایانه هایی که با باتری کار می کنند اعمال می شود، این ویژگی کار نخواهد کرد. کاربران همچنان می‌توانند هر زمان که بخواهند به‌روزرسانی‌ها را به‌صورت دستی نصب کنند.

در جای دیگر، نسخه توسعه‌دهنده جدید به سرعت تغییراتی که از زمانی که مایکروسافت به‌روزرسانی اصلی ویندوز 11 خود را در ماه گذشته منتشر کرد، ادامه می‌دهد. کادر محاوره‌ای Open With که گاهی پس از نصب برنامه‌های جدید ظاهر می‌شود، از طراحی مربعی ویندوز 8 و 10 مربوط به دوران ظاهر جدید ویندوز 11، آغشته به میکا، تغییر کرده است. تنظیمات بیشتر حساب مایکروسافت توسط برنامه تنظیمات مدیریت می شود. انیمیشن هایی که برخی از حرکات لمسی را همراهی می کنند، اصلاح شده اند. جستجوی چیزها در برنامه تنظیمات باید دقیق‌تر باشد، و برنامه تنظیمات باید «برای ظاهر و احساس ثابت در برنامه» تنظیم شود.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات