مایکروسافت تقریبا هر زمان که بخواهد رابط کاربری و ویژگی های ویندوز 11 را تغییر خواهد داد

مایکروسافت تقریبا هر زمان که بخواهد رابط کاربری و ویژگی های ویندوز 11 را تغییر خواهد داد


برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: اندرو کانینگهام)

مایکروسافت اعلام کرد که ویندوز 11 چندین به روز رسانی مهم را در این ماه دریافت خواهد کرد و امروز این به روز رسانی ها برای اکثر رایانه های ویندوز 11 برای نصب در دسترس هستند. لیست کامل شامل پیش نمایشی از برنامه های اندروید مجازی شده در ویندوز 11، نسخه های جدید Notepad و Media Player (نسخه دوم جایگزین Microsoft Groove) و تعداد انگشت شماری به روز رسانی نوار وظیفه است که ویژگی های جدیدی را اضافه کرده و چند مورد قدیمی را بازیابی می کند.

برای دریافت بهبود در نوار وظیفه، باید به Windows Update بروید و پیش‌نمایش به‌روزرسانی 2022-02 را به صورت دستی نصب کنید. در غیر این صورت در چند هفته آینده آن را به صورت خودکار دریافت خواهید کرد. به‌روزرسانی‌های Media Player و Notepad بدون زحمت از فروشگاه مایکروسافت دانلود می‌شوند، مگر اینکه به‌روزرسانی‌های فروشگاه مایکروسافت را به صورت دستی خاموش کنید. و راه اندازی برنامه های اندروید در ویندوز 11 به سیستم مورد نیاز کمی بالاتر از خود ویندوز 11 نیاز دارد، از جمله پردازنده نسل هشتم Core i3 اینتل یا پردازنده AMD Ryzen از سری 3000 یا بالاتر، SSD به جای هارد دیسک، حافظه 8 گیگابایت یا بیشتر و پشتیبانی مجازی سازی که در سیستم عامل کامپیوتر شما فعال است.

اگر از قبل می دانستید که این به روز رسانی ها در حال آمدن هستند، جالب ترین چیز در پایان پست وبلاگ مایکروسافت است، جایی که این شرکت می گوید قصد دارد از طریق “مکانیسم های مختلف به روز رسانی” به واردات ویژگی های جدید به ویندوز 11 ادامه دهد. “نوآوری مستمر” وعده داده شده با برنامه های این شرکت برای آزمایشی تر کردن پیش نمایش ویندوز 11 در سال 2022 مطابقت دارد. همچنین نشان دهنده تغییر مداوم به مدلی با مرورگر وب بزرگتر برای به روز رسانی های کوچک اما مکرر ویژگی ها به جای حفظ تغییرات عمده در سرویس است. به روز رسانی یک بار در سال، همانطور که مایکروسافت معمولا در دوران ویندوز 10 انجام می داد.

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات