• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت به طور رسمی نسل بعدی Surface Laptop Go 2 را با قیمت پایه 600 دلار می سازد.

مایکروسافت به طور رسمی نسل بعدی Surface Laptop Go 2 را با قیمت پایه 600 دلار می سازد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت به طور رسمی نسل بعدی Surface Laptop Go 2 را با قیمت پایه 600 دلار می سازد.


Surface Laptop Go 2 توسط مایکروسافت.

بزرگنمایی / Surface Laptop Go 2 توسط مایکروسافت. (اعتبار: مایکروسافت)

مایکروسافت به طور رسمی Surface Laptop Go 2 را معرفی کرده است که جایگزین مدل اصلی که در اکتبر 2020 منتشر شده بود. مدل جدید در حال حاضر برای پیش خرید در دسترس است. قیمت آن از 600 دلار شروع می شود و در چهار رنگ مختلف از جمله گزینه سبز رنگ جدید Sage عرضه می شود. در زمان نگارش این مقاله، لپ‌تاپ‌های پیش‌سفارش شده بلافاصله پس از 7 ژوئن وارد بازار خواهند شد.

Surface Laptop Go 2 دیروز برای اولین بار پوشش لیست خرده فروشی ها را شکست و این لیست حاوی حقایق است: بزرگترین به روز رسانی Go 2 پردازنده Core i5-1135G7 است. این تراشه در حال حاضر یک نسل منسوخ شده است، اما همچنان یک سازنده توانا و ارتقای قابل توجهی نسبت به Core i5-1035G1 مدل قدیمی است. صفحه نمایش 12.4 اینچی لمسی 1536 × 1024 مانند اندازه، وزن و انتخاب پورت های لپ تاپ باقی می ماند.

Laptop Go 2 پورت Surface Connect مایکروسافت را در سمت راست نگه می دارد.  در سمت چپ یک پورت USB-A، یک جک هدفون و یک پورت USB-C خواهید دید.  برای شارژ لپ تاپ می توانید از پورت USB-C استفاده کنید.

Laptop Go 2 پورت Surface Connect مایکروسافت را در سمت راست نگه می دارد. در سمت چپ یک پورت USB-A، یک جک هدفون و یک پورت USB-C خواهید دید. برای شارژ لپ تاپ می توانید از پورت USB-C استفاده کنید. (اعتبار: مایکروسافت)

مایکروسافت همچنین می گوید که Laptop Go 2 نسبت به مدل قبلی کمی راحت تر تعمیر می شود. علاوه بر SSD، صفحه کلید و ترک پد، نمایشگر و باتری به گونه ای طراحی شده اند که قابل تعویض باشند (البته از نظر فنی فقط توسط پرسنل دارای گواهی مایکروسافت، نه لزوما توسط کاربران نهایی).

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات