• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت به طور تصادفی فاش می کند که در حال آزمایش تبلیغات در Windows Explorer است

مایکروسافت به طور تصادفی فاش می کند که در حال آزمایش تبلیغات در Windows Explorer است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت به طور تصادفی فاش می کند که در حال آزمایش تبلیغات در Windows Explorer است


مایکروسافت به طور تصادفی فاش می کند که در حال آزمایش تبلیغات در Windows Explorer است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Aurich Lawson / Ars Technica)

تسترهای ویندوز 11 به طور مرتب ویژگی های جدیدی را در ویندوز 11 پیدا می کنند که مایکروسافت هنوز آماده نشان دادن آنها به کسی نبوده است. گاهی اوقات این به معنای حفاری یک Task Manager یا تب های File Explorer جدید است. و گاهی اوقات این به معنای یافتن تبلیغات برای سایر محصولات مایکروسافت در حین مرور فایل‌های ذخیره شده محلی شماست.

MVP مایکروسافت فلوریان بوبوآ نمونه دومی را بیابید هنگامی که هنگام مرور پوشه Documents خود در مجموعه ای از ویندوز 11، تبلیغی را مشاهده کرد که در آن ویرایشگر مایکروسافت را تبلیغ می کرد. در بیانیه ای برای The Verge، مدیر برنامه ارشد مایکروسافت براندون لبلانک اعتراف کرد که تبلیغات بنر معتبر است، اما گفت که “تجربی” است و ” قرار نبود به صورت خارجی منتشر شود و منتفی شد.

تبلیغات بنری در بیلد ویندوز 11 یافت شد.

تبلیغات بنری موجود در بیلد ویندوز 11 (اعتبار: فلوریان بوبوآ)

همانطور که The Verge اشاره می کند، “ما نمی خواستیم کسی این را ببیند” وعده ای برای اجرای تبلیغات در Windows Explorer نیست، بلکه رفتار مایکروسافت در مورد مرورگر Edge، الزامات حساب مایکروسافت است و از شما دعوت می کند تا OneDrive و Microsoft 365 را امتحان کنید. نشان می دهد که شرکت هیچ مشکلی با این نوع تبلیغات داخلی تهاجمی محصولات و خدمات خود ندارد. این یک واقعیت غم انگیز است که با استفاده از محصولات شرکت بزرگ به وجود می آید – هر بار که بخواهید خرید کنید، اعلان های تبلیغاتی برای Apple TV + در iPhone خود، پیشنهادهایی برای جابه جایی به Chrome هنگام استفاده از Gmail، یا تبلیغات برجسته برای محصولات مبتنی بر الکسا دریافت خواهید کرد. یک کابل به قیمت 6 دلار از آمازون |

1 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات