• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت به طور تصادفی به رایانه های پشتیبانی نشده اجازه ارتقاء به ویندوز 11 22H2 را داد

مایکروسافت به طور تصادفی به رایانه های پشتیبانی نشده اجازه ارتقاء به ویندوز 11 22H2 را داد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت به طور تصادفی به رایانه های پشتیبانی نشده اجازه ارتقاء به ویندوز 11 22H2 را داد


ویندوز 11 بر روی یک لپ تاپ قدیمی HP مربوط به دوران ویندوز 7 اجرا می شود.

بزرگنمایی / ویندوز 11 در حال اجرا بر روی یک لپ تاپ قدیمی HP مربوط به دوران ویندوز 7 (اعتبار: اندرو کانینگهام)

مایکروسافت اوایل این هفته شروع به ارائه به روز رسانی ویندوز 11 22H2 برای Windows Insiders در کانال بررسی نسخه کرد. اما این به روز رسانی فقط به افرادی که نیاز به دریافت آن داشتند نمی رسد – همچنین بر روی بسیاری از رایانه هایی که الزامات سختگیرانه سیستم جدید ویندوز 11 را برآورده نمی کنند نیز منتشر شد.

همانطور که توسط Neowin گزارش شده است، کاربران Reddit و توییتر رایانه‌های ویندوز 10 پشتیبانی‌نشده‌شان برای کانال پیش‌نمایش نسخه ثبت‌شده بودند، اعلان‌هایی نشان داده شد که به‌روزرسانی ویندوز 11 22H2 در دسترس است و رایانه‌های آن‌ها به طور ناگهانی واجد شرایط نصب شدند. حساب توییتر روز چهارشنبه تایید شد که اعلان ها به دلیل خطا است و اینکه الزامات تغییر نکرد.

ویندوز 11 معمولاً به یک پردازنده Core نسل هشتم اینتل یا سری AMD Ryzen 3000 یا بهتر، و همچنین پشتیبانی از Secure Boot و TPM 2.0 برای رمزگذاری دیسک و سایر ویژگی های امنیتی نیاز دارد. رایانه هایی که در اواخر سال 2017 تا 2018 ساخته و فروخته می شوند، معمولاً می توانند سیستم عامل را اجرا کنند، در حالی که رایانه های قدیمی معمولاً نمی توانند. مایکروسافت ادعا می‌کند که این رایانه‌های جدیدتر با ویندوز 11 با اطمینان بیشتری کار می‌کنند و از ویژگی‌های امنیتی پشتیبانی می‌کنند که رایانه‌های قدیمی‌تر از آن پشتیبانی نمی‌کنند، اگرچه محدودیت‌ها هنوز تا حدودی دلخواه هستند.

2 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات