• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت از سال 1995 از فیلم ساز متن باز 3D Movie Maker استفاده کرده است، زیرا کسی خواسته است [Updated]

مایکروسافت از سال 1995 از فیلم ساز متن باز 3D Movie Maker استفاده کرده است، زیرا کسی خواسته است [Updated]

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت از سال 1995 از فیلم ساز متن باز 3D Movie Maker استفاده کرده است، زیرا کسی خواسته است [Updated]


شما همچنین می توانید فیلم های سه بعدی کالیبر PS1 را با استفاده از چیزی جز فیلم ساز سه بعدی و رایانه ویندوز 95 خود بسازید.

همچنین می‌توانید فیلم‌های سه‌بعدی کالیبر PS1 را با استفاده از چیزی جز فیلم‌ساز سه بعدی و رایانه ویندوز ۹۵ خود بسازید. (اعتبار: مایکروسافت)

به‌روزرسانی ساعت 3:10 عصر به وقت شرقی: اکنون که برنامه منبع باز است، جزئیاتی در مورد ویژگی هایی اضافه کرده ایم که طرفداران فیلم ساز سه بعدی می توانند انتظار داشته باشند.

یک داستان اصلی: در سال 1995، بخش Microsoft Kids این شرکت برنامه ای به نام Microsoft 3D Movie Maker را راه اندازی کرد. همان سال اصلی داستان اسباب بازی ثابت کرد که انیمیشن کامل کامپیوتری سه بعدی امکان پذیر است، مردم می توانند نرم افزاری را روی رایانه های خانگی خود نصب کنند که می تواند فیلم های متحرک سه بعدی خشن اما خلاقانه را با سرعت 6 تا 8 فریم در ثانیه پخش کند.

به جز انتشار Doraemon و نسخه های مخصوص Nickelodeon از Movie Maker بعداً، مایکروسافت هرگز به این نرم افزار … تا کنون بازگشته است. مدیر انجمن توسعه دهندگان مایکروسافت اسکات هانسلمن دیروز اعلام کرد که مایکروسافت است منبع باز برای فیلم ساز سه بعدیانتشار آن در Github در یک مخزن قابل خواندن توسط MIT.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات