• خانه
  • اخبار
  • مایکروسافت از ابزارهای توسعه دسکتاپ و بازوی کاملاً جدید مجهز به Arm-Powered رونمایی کرد

مایکروسافت از ابزارهای توسعه دسکتاپ و بازوی کاملاً جدید مجهز به Arm-Powered رونمایی کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مایکروسافت از ابزارهای توسعه دسکتاپ و بازوی کاملاً جدید مجهز به Arm-Powered رونمایی کرد


پروژه Volterra مایکروسافت یک دسکتاپ مجهز به بازو برای توسعه دهندگان است که اواخر امسال راه اندازی شد.  این تصویر دو جعبه Volterra را نشان می دهد که روی هم چیده شده اند.

بزرگنمایی / پروژه Volterra مایکروسافت یک دسکتاپ مجهز به بازو برای توسعه دهندگان است که اواخر امسال راه اندازی شد. این تصویر دو جعبه Volterra را نشان می دهد که روی هم چیده شده اند. (اعتبار: مایکروسافت)

Windows on Arm احتمالاً مانند همیشه موفق است – شما می توانید بسیاری از لپ تاپ ها و تبلت های ویندوزی مجهز به Arm را خریداری کنید و این دستگاه ها می توانند تقریباً کل طیف وسیعی از برنامه های کاربردی ویندوز موجود را به لطف ترجمه کد x86-to-Arm اجرا کنند. با این حال، Windows on Arm هنوز تنها بخشی از کل اکوسیستم ویندوز است و برنامه‌های کاربردی Arm برای این پلتفرم هنوز نسبتاً نادر هستند.

در کنفرانس توسعه دهندگان Build خود در روز سه شنبه، مایکروسافت چندین بیانیه با هدف تقویت ویندوز در Arm بیان کرد. اولین مورد، Project Volterra، یک مینی دسکتاپ مایکروسافت است که توسط یک Qualcomm Snapdragon SoC بدون نام طراحی شده است. بیشتر مناسب برای توسعه دهندگانی که قبلاً سخت افزار Arm دارند، Volterra با یک جعبه ابزار توسعه دهنده کاملاً بومی همراه خواهد بود.

طبق یک پست وبلاگ مایکروسافت، این شرکت نسخه های بومی ARM Visual Studio 2022 و VSCode، Visual C ++، Modern.NET 6، چارچوب کلاسیک دات نت، ترمینال ویندوز و زیرسیستم ویندوز را برای لینوکس و ویندوز منتشر خواهد کرد. زیر سیستم برای اندروید . نسخه‌های بومی این برنامه‌ها به توسعه‌دهندگان این امکان را می‌دهند که آنها را بدون از دست دادن عملکرد مرتبط با ترجمه کد x86 برای اجرا در دستگاه‌های Arm اجرا کنند – مخصوصاً با توجه به اینکه دستگاه‌های Arm Windows معمولاً عملکرد بالایی ندارند.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات