منو سایت

  • خانه
  • مایکروسافت آفیس 2021 در 4 اکتبر منتشر می شود

مایکروسافت آفیس 2021 در 4 اکتبر منتشر می شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

امروزه کاربران چندین روش مختلف برای دسترسی به Microsoft Office دارند. خرید اشتراک Microsoft 365 یکی از راه هایی است که به کاربران اطمینان می دهد که آنها همیشه آخرین نسخه مجموعه را دریافت خواهند کرد.

اما در دراز مدت ، این روش می تواند هزینه های هنگفتی را به مصرف کنندگان تحمیل کند. بنابراین اگر خریدهای یکبار مصرف را ترجیح می دهید ؛ در این صورت ، ممکن است به آخرین اطلاعیه مایکروسافت علاقه مند باشید.

این شرکت آمریکایی اعلام کرد که بسته Office 2021 در 5 اکتبر (13 اکتبر) منتشر می شود. جالب است که تاریخ همان روزی است که مایکروسافت سیستم عامل ویندوز 11 خود را منتشر می کند. بنابراین ، این دو مجموعه باید با یکدیگر هماهنگی کامل داشته باشند.

متأسفانه ، جزئیات بسیار محدودی در مورد Office 2021 تاکنون منتشر شده است. اما مایکروسافت در وب سایت خود خاطرنشان می کند که در آینده نزدیک جزئیات مجموعه را با دیگران به اشتراک می گذارد.

وب سایت مایکروسافت علاوه بر اعلام تاریخ انتشار Office 2021 ، تاریخ انتشار Office LTSC را برای مشتریان تجاری ذکر کرده است. در همین حال ، Office 2021 اغلب برای کاربران معمولی طراحی شده است. به گفته این شرکت ، Office LTSC برای سناریوهای خاصی به شرح زیر طراحی شده است:

  • دستگاه های کنترل شده که نمی توانند ویژگی های به روز شده را دریافت کنند
  • دستگاههای کنترل فرایند طبقه تولید
  • سیستم های اختصاصی که نمی توانند به اینترنت متصل شوند

بنابراین ، اگر منتظر انتشار Office 2021 هستید ؛ در این صورت ، حتماً موضوع را در هفته های آینده پیگیری کنید.

منتشر شده توسط مایکروسافت آفیس 2021 در 4 اکتبر منتشر می شود ، اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.