• خانه
  • اخبار
  • ماوس بی سیم 2.9 اونسی برای کاربران حرفه ای فراوان است

ماوس بی سیم 2.9 اونسی برای کاربران حرفه ای فراوان است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ماوس بی سیم 2.9 اونسی برای کاربران حرفه ای فراوان است


Roccat Burst Pro Air.

بزرگنمایی / Roccat Burst Pro Air. (اعتبار: Roccat)

برخی از پیشرفته‌ترین موس‌های بی‌سیم در سمت سنگین‌تری قرار دارند، که باعث می‌شود فشار زیادی به آنها وارد شود. از طرف دیگر، ماوس سبک تر، راحت تر سفر می کند. یکی از روندها این است که شرکت‌ها سوراخ‌هایی را در شاسی ماوس خود ایجاد می‌کنند تا اونس را کاهش دهند، اما زیر نام تجاری ماوس بازی بی‌سیم Turtle Beach Roccat که امروز اعلام شد، موفق می‌شود وزن کم کند و از سوراخ‌های لانه زنبوری جلوگیری کند.

Burst Pro Air Roccat 2.86 اونس (81 گرم) وزن دارد که در مقایسه با موش های قدرتمند عملکرد بی سیم مانند Logitech MX Master 3 (4.97 اونس / 141 گرم) و Razer Pro Click (3، 73 اونس / 106 گرم) کاهش وزن زیادی دارد. ). هر سه ماوس به شما این امکان را می دهند که از یک کلید USB-A برای اتصال بی سیم خود و همچنین بلوتوث استفاده کنید و قابل شارژ هستند. اما دسته وزنی Burst Pro Air آن را برای هرکسی که از موش های سنگین خسته شده است، قابل توجه می کند. این اونس ها می توانند انباشته شوند، خواه مشکل پزشکی داشته باشید یا مدتی است که با رایانه کار کرده اید.

برند بازی Roccat در حال طراحی ماوسی برای گیمرهای کامپیوتری است که به سرعت می لغزند، پرتاب می کنند، کلیک می کنند و کلیک می کنند و طرح را از کابل Burst Pro خود می گیرند. اما برخلاف برخی دیگر از ماوس‌های بازی فوق‌سبک، مانند Glorious Model O-Wireless (حدود 2.43 اونس / 69 گرم) یا SteelSeries Aerox 3 Wireless (2.4 اونس / 68 گرم)، Burst Pro Air هیچ شکاف باز در شاسی خود ندارد.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات