• خانه
  • اخبار
  • مانیتور OLED جدید ال‌جی به اندازه کافی بزرگ است تا جایگزین تلویزیون شما شود

مانیتور OLED جدید ال‌جی به اندازه کافی بزرگ است تا جایگزین تلویزیون شما شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانیتور OLED جدید ال‌جی به اندازه کافی بزرگ است تا جایگزین تلویزیون شما شود


ال جی UltraGear 48GQ900.

بزرگنمایی / ال جی UltraGear 48GQ900. (اعتبار: LG)

ال‌جی در حال حاضر پادشاه تلویزیون‌های OLED است، اما وقتی صحبت از نمایشگرهای کامپیوتری می‌شود، پیشنهادات OLED این شرکت کمیاب است. تابستان امسال با ال‌جی UltraGear 48GQ900 که این هفته معرفی شد، تغییر می‌کند. درست مانند سایر مانیتورهای OLED ال‌جی، می‌توانید انتظار داشته باشید که این نمایشگر برای کسانی که نیازهای شدید دارند و بودجه زیادی دارند، نمایشگر زیبایی باشد.

صفحه نمایش 47.5 اینچی OLED که برای گیمرهای کنسول و رایانه طراحی شده است دارای وضوح 4K در 120 هرتز (با امکان اورکلاک تا 138 هرتز) و زمان پاسخگویی از خاکستری به خاکستری 0.1 میلی ثانیه است. برخی افراد دریافتند که 120 هرتز برای تماشای محتوای ساخته شده با سرعت 24 فریم در ثانیه، مانند فیلم، مفید است تا از سوسو زدنی که ممکن است با نمایشگرهای 60 هرتزی داشته باشید، جلوگیری شود. همه اینها در کنار اندازه بزرگ پنل، دیدن مانیتور را به عنوان جایگزینی برای تلویزیون در اتاق نشیمن، به ویژه برای کابل برش، آسان تر می کند. حتی با یک ریموت نیز همراه خواهد بود.

با این حال، برای بازی های رایانه ای بسیار رقابتی، شایان ذکر است که اکنون می توانید یک مانیتور OLED با نرخ تازه سازی 240 هرتز رزرو کنید.

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات