مانیتور OLED بعدی با اندازه دسکتاپ 3500 دلار قیمت خواهد داشت

مانیتور OLED بعدی با اندازه دسکتاپ 3500 دلار قیمت خواهد داشت


بزرگنمایی / دو مانیتور OLED ایسوس ProArt PA32DC. (اعتبار: ایسوس)

صفحه نمایش های OLED به آرامی اما مطمئناً راه خود را به رایانه های رومیزی باز می کنند. فناوری صفحه نمایش پنل با کنتراست بالا در لپ تاپ های درجه یک پراکنده است، اما وقتی صحبت از مانیتورهای رایانه به میان می آید، اکثر گزینه ها در ایالات متحده برای قرار دادن روی یک میز معمولی بسیار بزرگ هستند. برخی از آنها، بیشتر از LG وجود دارد، اما ما به گزینه های بیشتری نیاز داریم. به نظر می رسد آخرین OLED 31.5 اینچی ProArt PA32DC باشد که ایسوس روز سه شنبه آن را معرفی کرد و در ماه اکتبر با قیمت 3500 دلار در دسترس خواهد بود.

PA32DC باید عضو بعدی گروه رو به رشدی از مانیتورهای OLED باشد که می توانند روی یک میز قرار بگیرند، به جز هر گونه انتشار غافلگیرکننده ای. برای مدتی، فضای مانیتور OLED تحت تسلط دستگاه‌های قدرتمند و حتی در میان گزینه‌های با اندازه متوسط‌تر، نمایشگرهای بازی بود. هدف PA32DC حرفه ای ها و خلاقان است تا محیط اداری خود را به گونه ای طراحی کنند که برای مانیتورهای OLED امروزی نادر است (استثناها عبارتند از سری UltraFine ال جی از مانیتورهای 26.5 اینچی و 31.5 اینچی OLED و مانیتورهای قابل حمل با استفاده از OLED).

مانیتور دارای هود و گیره کابل است. (اعتبار: ایسوس)

مانیتور 4K OLED ایسوس دارای مشخصات قابل توجهی است که شامل 100 درصد sRGB، 99 درصد DCI-P3 و Adobe RGB و 80 درصد Rec است. پوشش 2020 نمایشگر همچنین فیلتر رنگی را که ایسوس ادعا می کند به مانیتور کمک کرده تا دقت رنگ دلتا E <1 را به دست آورد، حذف می کند.

11 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات