• خانه
  • اخبار
  • مانیتور Alienware QD-OLED هزینه بالای فناوری جدید سامسونگ را نشان می دهد

مانیتور Alienware QD-OLED هزینه بالای فناوری جدید سامسونگ را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانیتور Alienware QD-OLED هزینه بالای فناوری جدید سامسونگ را نشان می دهد


Alienware AW3423DW.

بزرگنمایی / Alienware AW3423DW. (اعتبار: شارون هاردینگ)

ما قبلاً یک ایده داریم که چقدر است صفحه نمایش های QD-OLED در مقایسه با پنل های OLED که امروزه می شناسیم، شما را کنترل می کنند.

OLED اکنون یک فناوری نمایشگر گران قیمت است، اما QD-OLED سامسونگ یک نقطه کوانتومی را بر روی فناوری قرار می دهد و نویدبخش بهبود تصویر و پوشش رنگی بهبود یافته است. ما هنوز منتظریم تا بفهمیم تلویزیون‌های QD-OLED چقدر قیمت خواهند داشت، اما اولین مانیتور رایانه با این فناوری که در بهار امسال عرضه می‌شود، 1300 دلار قیمت خواهد داشت.

Samsung Display ماه گذشته QD-OLED یا Quantum Dot Organic Light Emitting Diode را با تلویزیون و نمایشگرهایی که امسال انتظار می‌رود معرفی کرد. نوع جدید پنل OLED باید همان کنتراست سیاه عمیق و غنی را ارائه دهد که OLED را در بین کاربران HDR، گیمرها و هرکسی که خواهان تصویری واضح است محبوب کند. تفاوت این است که فناوری جدید از مواد OLED آبی استفاده می کند که از لایه ای از نقاط کوانتومی عبور می کند. این تنظیم باید رنگ‌های زنده را بدون توجه به تنظیم روشنایی صفحه نمایش، به‌علاوه جزئیات بیشتر در مناطق برجسته ارائه کند. (برای یک نگاه عمیق، داستان ما را ببینید که توضیح می دهد QD-OLED چیست.)

9 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات