• خانه
  • اخبار
  • مانیتور هوشمند جدید 4K سامسونگ دارای وب کم بی سیم مغناطیسی است

مانیتور هوشمند جدید 4K سامسونگ دارای وب کم بی سیم مغناطیسی است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانیتور هوشمند جدید 4K سامسونگ دارای وب کم بی سیم مغناطیسی است


چند برابر کننده سامسونگ M8 در

بزرگنمایی / سامسونگ مانیتور را در رنگ‌های (در جهت عقربه‌های ساعت از سمت چپ بالا) می‌فروشد: صورتی غروب آفتاب، سفید گرم، سبز بهاری و آبی روشن روز. (اعتبار: سامسونگ)

مانیتور M8 سامسونگ که روز دوشنبه معرفی شد، جایگزین وب‌کم USB و تلویزیون هوشمند شما می‌شود. مانیتور هوشمند 32 اینچی 4K دارای یک وب کم بی سیم است که می توانید آن را از طریق آهن ربا دانلود و متصل کنید. این تلویزیون همچنین دارای برنامه های داخلی از جمله Netflix و Hulu است که به صورت آفلاین کار می کنند.

سخنگوی سامسونگ به Ars Technica گفت که وب کم 1080p M8 از ​​طریق یک رابط چهار پین به جلد دوربین متصل می شود. غلاف به یک پورت مانیتور متصل می شود و دوربین را تغذیه می کند و آن را به کامپیوتر متصل می کند. به این ترتیب، به نظر می رسد که دوربین با مانیتور دیگری کار نمی کند. هنگامی که در جای خود قرار گرفت، می‌توانید دوربین را کج کنید یا زمانی که از آن استفاده نمی‌کنید برای حفظ حریم خصوصی آن را بردارید.

این با نمونه اولیه یک وب کم بی سیم مغناطیسی که Dell در ماه دسامبر به ما نشان داد متفاوت است. دوربین مفهومی Dell از مانیتور جدا است بنابراین می توانید آن را در مکان مناسبی مانند مرکز مانیتور برای زاویه کامل قرار دهید. وب‌کم مغناطیسی سامسونگ با ردیابی صورت و زوم خودکار به شما کمک می‌کند تا زاویه مناسبی را پیدا کنید.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات