• خانه
  • اخبار
  • مانیتورهای قابل حمل جدید ایسر می توانند دو بعدی را مانند سه بعدی جلوه دهند

مانیتورهای قابل حمل جدید ایسر می توانند دو بعدی را مانند سه بعدی جلوه دهند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانیتورهای قابل حمل جدید ایسر می توانند دو بعدی را مانند سه بعدی جلوه دهند


نمایشگر قابل حمل SpatialLabs Acer.

بزرگنمایی / نمایشگر قابل حمل SpatialLabs Acer. (اعتبار: ایسر)

مانیتورهای قابل حمل خوب با ارائه ویژگی های بیشتر صفحه نمایش، تجربه محاسباتی شما را افزایش می دهند. اما دو مانیتور قابل حمل 4K که امروز معرفی شدند، SpatialLabs View و SpatialLabs View Pro، یک ترفند در آستین خود دارند: اینکه محتوا را طوری جلوه دهید که از صفحه نمایش بیرون می آید. با استفاده از راه حل سخت افزاری و نرم افزاری خود ایسر، SpatialLabs، مانیتورها می توانند محتوای دو بعدی مانند بازی های پشتیبانی شده، عکس ها و طرح های CAD را به سه بعدی استریوسکوپی تبدیل کنند.

SpatialLabs که توسط Adobe و Autodesk تایید شده است، از یک لنز نوری اختصاصی، دو دوربین ردیابی چشم و هوش مصنوعی استفاده می کند تا کارهای دو بعدی را بدون عینک های مزاحم یا کلاه های دست و پا چلفتی سه بعدی جلوه دهد. SpatialLabs با ایجاد مجموعه ای از تصاویر برای هر چشم و نمایش آنها از طریق لنز نوری جایی که شما به آن نگاه می کنید کار می کند.

ایده ایسر این است که سازندگان، مانند طراحان CAD، انیماتورهای سه بعدی و توسعه دهندگان، به سرعت ببینند کارشان در سه بعدی چگونه است. محیط سه بعدی استریوسکوپی نیازی به تصویربرداری وقت گیر ندارد، بنابراین می تواند یک راه مفید و همه جانبه برای پیش نمایش کار ارائه دهد.

18 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات