• خانه
  • اخبار
  • مانچین انتقاد صنعت از اعتبار مالیاتی جدید خودروهای برقی را رد می کند

مانچین انتقاد صنعت از اعتبار مالیاتی جدید خودروهای برقی را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
مانچین انتقاد صنعت از اعتبار مالیاتی جدید خودروهای برقی را رد می کند


سناتور جو منچین (DW.V.) در 1 اوت 2022 در ساختمان اداری سنا هارت در واشنگتن دی سی با خبرنگاران صحبت می کند.

بزرگنمایی / سناتور جو منچین (DW.V.) در 1 اوت 2022 در ساختمان اداری سنا هارت در واشنگتن دی سی با خبرنگاران صحبت می کند. (اعتبار: آنا مانی میکر/گتی ایماژ)

در میان بسیاری از مقررات قانون کاهش تورم (IRA) 2022، بازنگری اعتبار مالیات خودروهای الکتریکی فدرال است. این تغییرات واجد شرایط بودن را به تسلا و جنرال موتورز باز می‌گرداند و اعتبار کمتری برای خرید یک خودروی برقی کارکرده را شامل می‌شود. با این حال، این لایحه با مخالفت صنعت خودرو روبرو می شود و اکثر خودروهای برقی که در حال حاضر به فروش می رسند دیگر واجد شرایط نیستند. اما نویسنده این لایحه، سناتور جو مانچین، فرصت زیادی برای شکایت ندارد.

در حال حاضر، تقریباً تمام خودروهای الکتریکی جدید واجد شرایط اعتبار خودروهای الکتریکی هستند که در بخش 30D قانون درآمد داخلی ذکر شده است، که بر این اساس تصویب شده است که هزینه بالای باتری کششی لیتیوم یون مانع اصلی برای رسیدن خودروهای الکتریکی به قیمت است. برابری با جایگزین های بنزین یا دیزل آنها.

اعتبار بر اساس ظرفیت باتری است. با شروع از 2917 دلار برای یک وسیله نقلیه پلاگین با بسته 5 کیلووات ساعتی، اعتبار با 417 دلار در هر کیلووات ساعت به حداکثر 7500 دلار افزایش می یابد. اما برای موفقیت در فروش جریمه ای وجود دارد – زمانی که یک خودروساز 200000 خودروی پلاگین واجد شرایط را بفروشد، اعتبار شروع به از بین رفتن می کند. تا به حال این اتفاق فقط در مورد تسلا و جنرال موتورز رخ داده است که هر دو این فرآیند را در سال 2018 آغاز کردند.

خواندن 13 پاراگراف باقی مانده | نظرات