منو سایت

  • خانه
  • مالک Apple AirTag از این ردیاب برای شناسایی خودروی سرقتی خود استفاده می کند

مالک Apple AirTag از این ردیاب برای شناسایی خودروی سرقتی خود استفاده می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

با این حال ، Apple AirTag در ابتدا به عنوان یک وسیله جانبی معرفی شد که به کاربران کمک می کند موقعیت اصلی یا کیف پول خود را پیدا کنند. اما به سرعت به یک لوازم جانبی پرکاربرد در زندگی بشر تبدیل شد و به آنها اجازه داد وسایل سرقتی خود را ردیابی کنند. پیش از این ، شایعاتی در مورد نقش م ofثر AirTag در شناسایی محل اسکوترها و موتورسیکلت های سرقت شده وجود داشت. اما اکنون به نظر می رسد که ردیابی خودروهای سرقتی را می توان به بسته برنامه Apple AirTag اضافه کرد.

براساس داستانی که در Reddit به اشتراک گذاشته شده است. کاربر با استفاده از ابزار AirTag توانست خودروی سرقتی خود را ردیابی کند. بر اساس پست یک کاربر به نام u / Thinkcotty ؛ صبح زود از خواب بیدار شد و متوجه شد ماشینش به سرقت رفته است. وی با پلیس تماس گرفت تا گزارشی از سرقت تهیه کند. این کاربر قبلاً یک دستگاه ایربراش اضافی را در محفظه عینک آفتابی خودرو قرار داده بود.

کاربر اظهار داشت: “من Airteg را به عنوان گم شده علامت گذاری کردم. آخرین مکان گزارش شده برای ایرتگ ساعت 10:17 دیشب در خانه من بود. بنابراین معلوم شد که ماشین من در 5 ساعت گذشته به سرقت رفته است. کمتر از 10 دقیقه بعد ، خبر رسید که ماشین من در منطقه نورثلیک در حومه شیکاگو ، حدود نیم ساعت از محل زندگی من پیدا شده است. “ماشین سرقتی در پارکینگ فروشگاه والمارت پارک شده بود.”

با این حال ، هنگامی که کاربر از Walmart Parking دیدن می کند. او متوجه شد که دزد ظاهراً AirTag را از ماشین بیرون انداخته است. این بدان معناست که پارکینگ والمارت آخرین مکان شناخته شده برای ماشین بود. وقتی صاحب ماشین به دلایلی می خواست به خانه برود. سارق تصمیم گرفت به پارکینگ بازگردد. سپس صاحب خودرو دوباره با پلیس تماس گرفت و پلیس بلافاصله در محل حاضر شد و سارق را دستگیر کرد.

صاحب خودرو پس از تصادف گفت: “ماشین من کثیف بود و بوی سیگار می داد.” کف ماشینم هم پر از باسن بود. داخل ماشین من در کمتر از 7 ساعت پر از وسایل سرقتی بود. پلیس مجبورم کرد این موارد را یکی یکی بررسی کنم و وسایل متعلق به من و سایر قربانیان را شناسایی کنم. داخل ماشین چندین کیف ، تلفن همراه ، تبلت و ساعت سرقتی به همراه مقدار زیادی زباله پیدا شد. با این حال ، قبل از اینکه ماشین سرقتی خود را پیدا کنم ، خیلی بدتر شدم. “

نوشتن صاحب Apple AirTag با استفاده از این ردیاب توانست خودروی سرقتی او را شناسایی کند که اولین بار در اخبار فناوری و تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.