• خانه
  • اخبار
  • ماسک می خواهد دوره آزمایشی توییتر تا سال 2023 به تعویق بیفتد تا به آن فرصت داده شود تا داده های هرزنامه را تجزیه و تحلیل کند.

ماسک می خواهد دوره آزمایشی توییتر تا سال 2023 به تعویق بیفتد تا به آن فرصت داده شود تا داده های هرزنامه را تجزیه و تحلیل کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ماسک می خواهد دوره آزمایشی توییتر تا سال 2023 به تعویق بیفتد تا به آن فرصت داده شود تا داده های هرزنامه را تجزیه و تحلیل کند.


تصویر ایلان ماسک در حال شعبده بازی با سه پرنده به شکل لوگوی توییتر.

بزرگنمایی (اعتبار: Aurich Lawson | عکس توسط Jim Watson/AFP از طریق Getty Images)

ایلان ماسک از دادگاه سلطنتی دلاور خواسته است که درخواست توییتر برای محاکمه سریع را رد کند و گفت که برای تجزیه و تحلیل داده های حساب اسپم توییتر به زمان زیادی نیاز دارد. در حالی که درخواست توییتر خواستار پایان محاکمه چهار روزه در سپتامبر 2022 است، پرونده ماسک در روز جمعه اعلام کرد که محاکمه باید در 13 فوریه 2023 یا پس از آن آغاز شود.

“تویتر درگیر تاخیر تاکتیکی به مدت دو ماه، به چالش کشیدن درخواست متهمان برای اطلاعات… درخواست ناگهانی توییتر برای سرعت چرخش پس از دو ماه تاخیر و سردرگمی، آخرین تاکتیک آن برای پنهان کردن حقیقت در مورد حساب‌های اسپم برای مدت طولانی است که متهمان را تحت فشار قرار دهد. در حرکت ماسک آمده است. تیم حقوقی ماسک استدلال می‌کند که «اختلاف اصلی بر سر حساب‌های جعلی و هرزنامه برای ارزش توییتر اساسی است» و حل «این مسائل مستلزم اکتشافات فنی و پیچیده است – از جمله بررسی پزشکی قانونی و تجزیه و تحلیل مجموعه‌های داده‌های بزرگ».

توییتر در 12 ژوئیه از ماسک شکایت کرد و از وی خواست تا خرید 44 میلیارد دلاری را که در ماه آوریل با آن موافقت کرده بود، تکمیل کند. پیشنهاد توییتر برای دوره آزمایشی سپتامبر 2022 به «تاریخ تخمینی بسته شدن قرارداد در 24 اکتبر 2022 برای تکمیل ادغام» اشاره می‌کند.

خواندن 16 پاراگراف باقی مانده | نظرات