• خانه
  • اخبار
  • ماسک می‌گوید که می‌خواهد بازی‌های Steam را در مراکز سرگرمی تسلا نصب کند

ماسک می‌گوید که می‌خواهد بازی‌های Steam را در مراکز سرگرمی تسلا نصب کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ماسک می‌گوید که می‌خواهد بازی‌های Steam را در مراکز سرگرمی تسلا نصب کند


با سبک و سیاق در سرزمین های میانی رانندگی کنید...

بزرگنمایی / رانندگی در سرزمین های بین … (اعتبار: Aurich Lawson / Tesla / FromSoft)

از زمانی که تسلا برای اولین بار بازی های درون ماشینی با پورت را برای سال 2019 معرفی کرد سر جام، لیست بازی های موجود در پلتفرم Tesla Arcade به آرامی رشد کرده و کمتر از 20 بازی را شامل می شود. با این حال، اکنون، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، علاقه خود را برای گسترش این لیست از بازی‌های سازگار با تسلا به گونه‌ای که ده‌ها هزار عنوان موجود بر روی پلتفرم بازی Steam را شامل شود، ابراز کرده است.

به سبک واقعی ماسک، اعلام غیر رسمی این برنامه ها از راه رسید توییت کنار گذاشته شده در موضوعی که از CD Projekt Red ابراز تحسین می کند Cyberpunk 2077 (بازی که قبلاً نشان داده شده بود در سیستم اطلاعات سرگرمی Model S Plaid اجرا می شود). ماسک نوشت: «ما در حال کار روی یک مورد مشترک هستیم تا بازی‌های Steam روی تسلا علیه عناوین خاص کار کنند. بدیهی است که اولی جایی است که در درازمدت باید باشیم.

ممکن است مرکز اطلاعات و سرگرمی خودرو به طرز عجیبی برای بسیاری از بازی‌های سطح بالای موجود در Steam مناسب به نظر برسد. اما خودروهای تسلا مدت‌هاست که کارت‌های گرافیکی سطح بالا در قلب واحد کنترل رسانه و واحد کنترل الکترونیکی دارند که برای تامین انرژی سیستم‌های خلبان خودکار خودرو استفاده می‌شود.

3 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات