• خانه
  • اخبار
  • ماسک به قاضی می‌گوید که حکم تعطیلی، حقوق او را طبق متمم اول «پایمال» می‌کند

ماسک به قاضی می‌گوید که حکم تعطیلی، حقوق او را طبق متمم اول «پایمال» می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
ماسک به قاضی می‌گوید که حکم تعطیلی، حقوق او را طبق متمم اول «پایمال» می‌کند


مدیر عامل تسلا، ایلان ماسک، روی صحنه است و میکروفون را در یک دست گرفته در حالی که هر دو دست در هوا بلند شده اند.

بزرگنمایی / ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، در جشن افتتاحیه یک کارخانه گیگا در آستین، تگزاس، در ۷ آوریل ۲۰۲۲ (اعتبار: گتی ایماژ | سوزان کوردیرو) صحبت می‌کند.

روز چهارشنبه، ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا، از قاضی خواست تا درخواست حکم مسدودسازی را که مانع از ادامه ادعای علنی توئیت بدنام «تامین مالی امن» او می‌شود، رد کند.

پیشنهاد منع تعقیب موقت از این دادگاه می‌خواهد که حقوق ایلان ماسک بر اساس متمم اول قانون اساسی را پایمال کند و او را از بحث در مورد این پرونده یا حقایق اصلی در انظار منع کند. وکیل ماسک روز چهارشنبه در یک پرونده دادگاه نوشت.

ماسک و تسلا با یک دعوای دسته جمعی در دادگاه منطقه ای ایالات متحده در ناحیه شمالی کالیفرنیا بر سر پرونده ماسک در آگوست 2018 روبرو هستند. مطالبه که او بودجه ای را برای خصوصی کردن تسلا به دست آورد. ماسک و تسلا پیش از این توافق کرده بودند که 20 میلیون دلار جریمه بپردازند و اظهارات ماسک در شبکه های اجتماعی را کنترل کنند تا شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار را حل و فصل کنند که در آن آمده است: «توئیت های گمراه کننده ماسک برای خصوصی کردن تسلا باعث شده است. قیمت سهام به جهش “و منجر به اختلال قابل توجهی در بازار شد.”

10 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات