منو سایت

  • خانه
  • لی جون: شیائومی تلاش می کند تا بهترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان شود

لی جون: شیائومی تلاش می کند تا بهترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان شود

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

معرفی تولید کننده چینی Xiaomi در بازار جهانی تلفن های هوشمند بسیار مطلوب است و این شرکت در بسیاری از بازارهای جهان مارک شماره یک است. مهمتر از همه ، برای دومین سال پیاپی ، شیائومی به عنوان بزرگترین سازنده گوشی های هوشمند در بازار هند معرفی شده است. هند دومین بازار بزرگ گوشی های هوشمند در جهان پس از چین است.

به گفته لی جون ؛ مدیرعامل شیائومی ، یک شرکت چینی ، با اطمینان هدف بزرگی را تعیین کرده است. به گفته وی ، شیائومی قصد دارد به بزرگترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شود. علاوه بر این ، لی جون اذعان داشت که همه باید صبور باشند. زیرا همواره موانع متعددی بر سر راه نوآوری و کارآفرینی وجود دارد.

لی جون در رویدادی اوایل امروز اعلام کرد که نوآوری و کارآفرینی بخشی جدایی ناپذیر از روند توسعه شیائومی است. او معتقد است که تولید هوشمند هنوز جای پیشرفت زیادی دارد. امروزه 75 درصد از شرکت های چین در نوعی تولید هوشمند فعالیت می کنند. اولین مرحله ساخت کارخانه هوشمند شیائومی در ییژوانگ نیز آغاز شده است.

لی جون ؛ در پایان ژوئیه سال جاری ، بنیانگذار ، رئیس و مدیرعامل شیائومی اعلام کرد که تعداد انتقال گوشی های هوشمند شیائومی برای اولین بار از اپل پیشی گرفته و این برند به دومین تولید کننده بزرگ گوشی های هوشمند در جهان تبدیل شده است. این دستاورد ناشی از تلاش های خستگی ناپذیر شیائومی در عرصه جهانی است. لی جون سپس گفت که شرکت رقیب بسیار قدرتمند است و کار او این است که شیائومی را در رتبه دوم نگه دارد. با این حال ، پس از چند ماه ، به نظر می رسد موقعیت شیائومی تغییر کرده است.

شیائومی مدت هاست در تلاش است تا بهترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان شود

هدف شیائومی تنها تبدیل شدن به بهترین سازنده گوشی های هوشمند در جهان نیست. بلکه این عنوان را برای مدت طولانی حفظ کنید. به گفته تحلیلگران ، ساده سازی نام گوشی های هوشمند یکی از اقداماتی است که شیائومی باید آن را اجرا کند. بر اساس برخی گزارشات ، موفقیت شیائومی تا حد زیادی به دلیل سقوط هواوی به دلیل تحریم های آمریکا است. با این حال ، موضوع برتری بلند مدت تا حدودی بحث برانگیز است. موفقیت شیائومی تا حد زیادی به عملکرد این شرکت در خارج از چین بستگی دارد. این شرکت همچنین باید در مورد ورود به بازار ایالات متحده و تکرار موفقیت وان پلاس به طور جدی فکر کند. وان پلاس پیشتر مذاکراتی را با بزرگترین اپراتورهای مخابراتی در ایالات متحده برای فروش گوشی های خود آغاز کرده است.

سرمایه گذاری عمده شیائومی در تبلیغات و بازاریابی نیز یک ضرورت اجتناب ناپذیر خواهد بود. شیائومی باید بودجه اختصاص داده شده برای اهداف تبلیغاتی را افزایش داده و تصویری مثبت برای خود ایجاد کند. البته شرکت باید ترازنامه و قیمت گذاری و سیاست رقابتی خود را حفظ کند. علاوه بر این ، شرکت چینی به نوآوری واقعی و توسعه فناوری های جدید نیاز خواهد داشت. بهبود کیفیت محصولات و نرم افزارها نیز از دیگر اقدامات حیاتی برای شیائومی است.

نویسنده: لی جون: شیائومی قصد دارد برای اولین بار در زمینه اخبار فناوری و تلفن همراه بهترین تولید کننده گوشی های هوشمند در جهان شود.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.