• خانه
  • اخبار
  • لیگ های ورزشی تیم های روسی را ممنوع می کنند، رویدادهای منطقه ای را لغو می کنند

لیگ های ورزشی تیم های روسی را ممنوع می کنند، رویدادهای منطقه ای را لغو می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لیگ های ورزشی تیم های روسی را ممنوع می کنند، رویدادهای منطقه ای را لغو می کنند


اعضای Virtus.pro می توانند به صورت انفرادی در رویدادهای ESL شرکت کنند، اما نه به عنوان نمایندگان تیم روسیه.

بزرگنمایی / اعضای Virtus.pro می توانند به صورت انفرادی در رویدادهای ESL شرکت کنند، اما نه به عنوان نمایندگان تیم روسیه. (اعتبار: Virtus.pro)

برخی از لیگ های بزرگ ورزش های الکترونیکی از همتایان ورزشی سنتی خود در ممنوعیت تیم های مستقر در روسیه و لغو رویدادهای برنامه ریزی شده در منطقه در بحبوحه تهاجم مداوم روسیه به اوکراین پیروی می کنند. اما حداقل یک تیم آسیب دیده به این تصمیم حمله کرد و آن را به “تعصب” و “فرهنگ ابطال” متهم کرد.

روز چهارشنبه، لیگ محبوب ESL Pro آخرین نفری بود که اعلام کرد «سازمان‌هایی که ارتباط آشکار با دولت روسیه دارند، از جمله افراد یا سازمان‌هایی که تحت تحریم‌های ادعایی یا تأیید شده اتحادیه اروپا مرتبط با درگیری هستند» را از شرکت در رویدادهای خود منع کرده است. لیگ تحریم‌های انفرادی بازیکنان این تیم‌ها را متوقف کرده و گفته است که آنها “در این وضعیت شریک نیستند” و از ادامه رقابت با نام بی‌طرف استقبال می‌کنند، بدون اینکه نماینده کشور، سازمان یا حامیان مالی تیم‌هایشان، لباس‌هایشان یا موارد دیگر باشند. “

ESL دو تیم Virtus.pro و Gambit را شناسایی کرده است که در ابتدا تحت تأثیر این تحریم ها قرار می گیرند. اولین متعلق به ESFORCE است که به نوبه خود دارای شراکت بین شرکت نفت روسیه گازپروم، شرکت بیمه سوگاز و شرکت دفاعی Rostech است که همگی با تحریم های جامعه بین المللی روبرو هستند.

8 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات