• خانه
  • اخبار
  • لیدار از شبکه‌های شهرها و شهرک‌های پیش از کلمبیا در بولیوی رونمایی می‌کند

لیدار از شبکه‌های شهرها و شهرک‌های پیش از کلمبیا در بولیوی رونمایی می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لیدار از شبکه‌های شهرها و شهرک‌های پیش از کلمبیا در بولیوی رونمایی می‌کند


کوتوکا، روستایی به وسعت 125 هکتار، در مرکز شبکه ای از جاده ها قرار دارد که آن را به جوامع کوچکتر متصل می کند.

بزرگنمایی / کوتوکا، روستایی به وسعت 125 هکتار، در مرکز شبکه ای از جاده ها قرار دارد که آن را به جوامع کوچکتر متصل می کند.

مطالعه ای با یک رهبر هوایی اخیراً ویرانه های 11 شهر محلی ماقبل کلمبیایی را در شمال بولیوی کنونی نشان داد که مدت ها پنهان شده بود. این مطالعه همچنین جزئیات بی‌سابقه‌ای از دیوارهای دفاعی و ساختمان‌های تشریفاتی پیچیده را در 17 روستای دیگر در این منطقه نشان داد که بر اساس فرهنگی ساخته شده‌اند که باستان‌شناسان هنوز درباره آن اطلاعات بسیار کمی دارند: Kazarabe.

در چند سال گذشته، لیدار که از پرتوهای مادون قرمز برای دیدن آنچه در زیر فضای سبز متراکم نهفته است استفاده می‌کند، به باستان‌شناسان کمک کرده تا مناظر پنهان و فراموش‌شده شهرها، قلعه‌ها، خاکریزها، کانال‌ها، مزارع پلکانی و مکان‌های تشریفاتی را که پشت سر گذاشته‌اند را ترسیم کنند. شما هستید. از تمدن های مایا و اولمک در بیشتر مناطق امروزی بلیز، گواتمالا و مکزیک. این فرهنگ ها برای باستان شناسان و مورخان کاملاً شناخته شده هستند، اما تحقیقات با یک رهبر هنوز شگفتی های بزرگی را نشان می دهد. و ما خیلی کمتر در مورد فرهنگ Kazarabe می دانیم، زیرا این فرهنگ به اندازه تمدن های بزرگتر و مشهورتر مانند مایاها مورد تحقیق و کاوش قرار نگرفته است.

اما یک مطالعه رهبر اخیر به رهبری هایکو پرومرز از موسسه باستان شناسی آلمان، نور بیشتری (به ویژه مادون قرمز) را بر روی شبکه شهرها و شهرستان های فرهنگ کاسارابه که توسط صدها کیلومتر مسیر و کانال به هم متصل شده اند، نشان داد. این مطالعه همچنین فرهنگ شهری پر رونق را در منطقه ای نشان می دهد که تاریخ نویسان زمانی پیشنهاد می کردند که افراد بسیار کمی قبل از استعمار اسپانیا زندگی می کردند.

12 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات