• خانه
  • اخبار
  • لپ تاپ لینوکس توسعه یافته توسط Razer توسعه دهندگان هوش مصنوعی را با تمرکز بر یادگیری عمیق هدف قرار می دهد

لپ تاپ لینوکس توسعه یافته توسط Razer توسعه دهندگان هوش مصنوعی را با تمرکز بر یادگیری عمیق هدف قرار می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لپ تاپ لینوکس توسعه یافته توسط Razer توسعه دهندگان هوش مصنوعی را با تمرکز بر یادگیری عمیق هدف قرار می دهد


Lambda Tensorbook باز است

برای بزرگنمایی کلیک کنید (اعتبار: Lambda)

Razer بیشتر به خاطر رایانه های شخصی بازی و تجهیزات جانبی خود شناخته شده است، اما این شرکت همچنین به دلیل فرو بردن گهگاه انگشتان خود در فضای عملکرد نیز شناخته شده است. Razer x Lambda Tensorbook که در روز سه‌شنبه معرفی شد، Razer را فراتر از منطقه راحتی خود می‌بیند. تاشو مبتنی بر لینوکس که با همکاری Lambda ایجاد شده است، بر توسعه یادگیری عمیق تمرکز دارد.

به گفته این شرکت، لامبدا، که از سال 2012 وجود داشته است، یک ارائه دهنده زیرساخت های یادگیری عمیق است که توسط وزارت دفاع ایالات متحده و “97 درصد از بهترین دانشگاه های تحقیقاتی در ایالات متحده” استفاده می شود. پیشنهادات لامبدا شامل خوشه‌های گرافیکی، سرورها، ایستگاه‌های کاری و نمونه‌های ابری است که شبکه‌های عصبی را برای کاربردهای مختلف، از جمله ماشین‌های خودران، تشخیص سرطان و کشف دارو، آموزش می‌دهند.

این لپ‌تاپ دارای نشان‌های Lambda و Razer است.

این لپ‌تاپ دارای نشان‌های Lambda و Razer است. (اعتبار: لامبدا)

Tensorbook که لپ‌تاپ Deep Learning نام دارد دارای Nvidia RTX 3080 Max-Q (16 گیگابایت) است و برای مهندسین یادگیری ماشین طراحی شده است، به‌ویژه کسانی که لپ‌تاپ با پردازنده گرافیکی مجزا ندارند و بنابراین نیاز به اشتراک منابع روی یک دستگاه راه دور دارند. که بر رشد تأثیر منفی می گذارد.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات