• خانه
  • اخبار
  • لپ‌تاپ ماژولار قاب سازگار با DIY با پردازنده‌های نسل دوازدهم اینتل به‌روزرسانی شده است

لپ‌تاپ ماژولار قاب سازگار با DIY با پردازنده‌های نسل دوازدهم اینتل به‌روزرسانی شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لپ‌تاپ ماژولار قاب سازگار با DIY با پردازنده‌های نسل دوازدهم اینتل به‌روزرسانی شده است


لپ تاپ Framework امروز اولین ارتقاء اساسی خود را دریافت کرد.

بزرگنمایی / لپ تاپ Framework امروز اولین ارتقاء اساسی خود را دریافت کرد. (اعتبار: چارچوب)

وقتی سال گذشته لپ تاپ Framework را بررسی کردیم، از طرفداران آن بودیم. این تا حدودی به دلیل این واقعیت است که طراحی ماژولار آن به قابلیت تعمیر و ارتقاء اولویت می دهد در حالی که اکثر لپ تاپ های دیگر این کار را نمی کنند. اما ما همچنین آن را دوست داشتیم زیرا برای دریافت این گزینه تعمیر نیازی به سازش های بزرگ ندارید – لپ تاپ Framework سبک است و صفحه نمایش، صفحه کلید و صفحه لمسی با کیفیت بالایی دارد که به آن کمک می کند تا با لپ تاپ های بزرگ نازک و سبک مانند لپ تاپ های بزرگ رقابت کند. Dell XPS 13 و Lenovo ThinkPad X1 Carbon.

یک لپ تاپ قابل ارتقا فقط در صورتی ارزشش را دارد که واقعاً بتوانید ارتقا دهید با این حال، Framework امروز این امکان را فراهم می کند: این شرکت نسخه جدیدی از مادربرد لپ تاپ Framework را معرفی می کند که از پردازنده های نسل دوازدهم اینتل استفاده می کند. یک لپ‌تاپ کاملاً جدید نسل دوازدهم Framework از 1049 دلار برای مدل پایه مجهز به Core i5 یا 819 دلار برای یک کیت خودساخته بدون حافظه یا حافظه شروع می‌شود. این محصولات از امروز برای پیش خرید در دسترس خواهند بود و تحویل از تیرماه آغاز می شود.

پردازنده‌های نسل دوازدهم Core از جدیدترین معماری پردازنده‌های Alder Lake اینتل استفاده می‌کنند که هسته‌های P با کارایی بالا و هسته‌های E با کارایی بالا را برای به حداکثر رساندن عملکرد بالا و کاهش مصرف انرژی زمانی که رایانه شما روشن است، ترکیب می‌کند. پردازنده پایه Core i5-1240P شامل چهار هسته P و هشت هسته E است که نسبت به پردازنده‌های چهار هسته‌ای نسل یازدهم افزایش زیادی در تعداد هسته‌ها دارد. به روز رسانی Core i7-1260P دارای همان تعداد هسته پردازنده با سرعت کلاک بالاتر و افزایش جزئی در عملکرد پردازنده گرافیکی یکپارچه است، در حالی که گزینه پیشرفته Core i7-1280P شش هسته P و هشت هسته E را در اختیار شما قرار می دهد. .

6 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات