• خانه
  • اخبار
  • لپ‌تاپ‌های اسلیم جدید لنوو از اشکال کربن و شیشه لذت می‌برند

لپ‌تاپ‌های اسلیم جدید لنوو از اشکال کربن و شیشه لذت می‌برند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لپ‌تاپ‌های اسلیم جدید لنوو از اشکال کربن و شیشه لذت می‌برند


Lenovo Slim 9i بسته شد

بزرگنمایی / Slim 9i گل سرسبد است. (اعتبار: شارون هاردینگ)

لنوو روز پنجشنبه یک سری لپ تاپ با آپشن ها و طرح های متفاوت معرفی کرد. لپ‌تاپ‌های باریک که قبلا با نام IdeaPad Slim شناخته می‌شدند، طیف جدیدی از طراحی‌های تاشو هستند که در ماه ژوئن با ساختار باریک و سبک وزن، اجزای پیشرفته، نمایشگرهای OLED با وضوح بالا و برخی بافت‌های منحصربه‌فرد به رقابت خواهند پرداخت.

خالق صدف

Slim 7 Pro X و Slim 7i Pro X دارای 2 پورت Thunderbolt 4، USB-A، جک هدفون و HDMI 2.0 هستند.

Slim 7 Pro X و Slim 7i Pro X دارای 2 پورت Thunderbolt 4، USB-A، جک هدفون و HDMI 2.0 هستند. (اعتبار: شارون هاردینگ)

محصولات برجسته 14.5 اینچی Slim 7i Pro X و Slim 7 Pro X – با “i” هستند که به این معنی است که دارای پردازنده اینتل است. لنوو برای معرفی لپ‌تاپ‌هایی که برای سازندگان طراحی شده‌اند، نام مستعار “X” را معرفی کرد. هنگامی که ما شخصاً لپ‌تاپ‌ها را آزمایش کردیم، سخنگوی لنوو به Ars Technica گفت، علاوه بر ارائه یک GPU برای لپ‌تاپ RTX 3050 (4 گیگابایت GDDR6)، لنوو در حال تنظیم دقیق سخت‌افزار دستگاه‌ها نیز است. نرم افزار هوش مصنوعی همچنین به مدیریت عملکرد و استفاده از باتری کمک می کند.

لنوو اعداد TDP را فاش نمی کند، اما گفت که Slim 7 / 7i Pro X TDP بالاتری نسبت به نسخه های غیر Pro X دارد (که در ایالات متحده فقط به صورت 16 اینچی در دسترس خواهند بود)، به خصوص اگر آن را با یک نسخه خاص تهیه کنید. GPU برای لپ‌تاپ‌هایی که در نسخه‌های غیر Pro X رد شده است.

15 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات