• خانه
  • اخبار
  • لری الیسون در حال سرمایه گذاری هنگفت میلیاردی برای تصاحب توییتر توسط ماسک است

لری الیسون در حال سرمایه گذاری هنگفت میلیاردی برای تصاحب توییتر توسط ماسک است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
لری الیسون در حال سرمایه گذاری هنگفت میلیاردی برای تصاحب توییتر توسط ماسک است


لری الیسون، مدیر عامل شرکت اوراکل، نظاره گر شکست تیم اوراکل آمریکا، کاپیتان جیمز اسپیتیل در مسابقه 1 فینال جام آمریکا در 17 ژوئن 2017 در همیلتون، برمودا است.

بزرگنمایی / لری الیسون، مدیر عامل شرکت اوراکل، نظاره گر شکست تیم اوراکل آمریکا، کاپیتان جیمز اسپیتیل در مسابقه 1 فینال جام آمریکا در 17 ژوئن 2017 در همیلتون، برمودا است. (اعتبار: Xaume Olleros | Getty Images)

ایلان ماسک 7.14 میلیارد دلار از سرمایه‌گذاری توییتر به مبلغ 44 میلیارد دلار از سرمایه‌گذارانی از جمله لری الیسون، بنیانگذار اوراکل، صرافی ارزهای دیجیتال Binance و شرکت‌های مدیریت دارایی Fidelity، Brookfield و Sequoia Capital جذب کرد.

با تعهدات مالی جدید، ماسک حاشیه وامی که با گروهی از طلبکاران گرفته است را به نصف کاهش می دهد و به 6.25 میلیارد دلار می رساند و سهم سهام را به 27.25 میلیارد دلار افزایش می دهد. مابقی قیمت خرید با بدهی جمع آوری شده از بانک های جهانی پرداخت می شود.

رئیس تسلا در تلاش بود برای پیوستن به پیشنهاد جسورانه‌اش در پلتفرم رسانه‌های اجتماعی، از حمایت خارجی برخوردار شود، اگرچه شرکت‌های اهرمی خصوصی سنتی عمدتاً از این معامله اجتناب کرده‌اند.

13 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات