قوانین مهم اتحادیه اروپا در نهایت مقررات بزرگ فناوری را در معرض آزمایش قرار می دهد

قوانین مهم اتحادیه اروپا در نهایت مقررات بزرگ فناوری را در معرض آزمایش قرار می دهد


بزرگنمایی (اعتبار: the_burtons | لحظه)

دنیای آنلاینی را تصور کنید که در آن آنچه کاربران می‌خواهند مهم است و قابلیت همکاری حاکم است. دوستان می‌توانند هر برنامه پیام‌رسانی را که دوست دارند انتخاب کنند و به طور یکپارچه در بین برنامه‌ها چت کنند. هر برنامه از پیش نصب شده را می توان در هر دستگاهی حذف کرد. کسب‌وکارها بالاخره می‌توانند به داده‌های فیسبوک خود دسترسی داشته باشند و شرکت‌های فناوری کوچک‌تر می‌توانند موقعیت بهتری برای رقابت با غول‌ها داشته باشند. اگر فناوری بزرگ از سرقت اطلاعات شخصی جلوگیری نکند حتی ممکن است عواقبی را متحمل شود.

در حالی که ایالات متحده در تلاش برای تصویب قانونی برای محافظت از کاربران اینترنت است، در اتحادیه اروپا این ایده آل ها ممکن است در چند سال آینده به واقعیت تبدیل شوند. قانونگذاران اتحادیه اروپا امروز قوانین مهمی را برای محدود کردن قدرت غول‌های فناوری مانند گوگل، آمازون، اپل، فیس‌بوک (متا) و مایکروسافت با ایجاد یک کارگروه برای تنظیم شیوه‌های تجاری ناعادلانه در Big Tech به تصویب رساندند.

آمازون گفت که این شرکت قصد دارد با “چشم انداز نظارتی” اروپا تکامل یابد و معنای قانون جدید برای آمازون، مشتریان و شرکای آن را بررسی کند. هیچ یک از دیگر شرکت های فناوری بزرگ ذکر شده بلافاصله به درخواست نظر برای این داستان پاسخ ندادند.

خواندن 12 پاراگراف باقی مانده | نظرات