منو سایت

  • خانه
  • قوانین جدید چین کودکان را بیش از 3 ساعت در هفته ممنوع می کند

قوانین جدید چین کودکان را بیش از 3 ساعت در هفته ممنوع می کند

 تاریخ انتشار :
/
  دسته‌بندی نشده

بازی ها می توانند سرگرم کننده باشند ؛ اما آنها همچنین می توانند اعتیادآور باشند و بدون شک بسیاری از مردم از بازی های مورد علاقه خود زیاده روی می کنند. با این حال ، به نظر می رسد مقامات چینی سعی می کنند چنین رفتاری را حداقل در مورد کودکان محدود کنند. در این زمینه ، بدیهی است که دولت قوانین سخت گیرانه تری وضع خواهد کرد.

طبق قوانین جدید در چین ، کودکان زیر 18 سال دیگر نمی توانند بیش از سه ساعت در هفته بازی کنند. علاوه بر این ، زمان خاصی برای بازی این افراد وجود دارد.

بر اساس قانون جدید ، کودکان می توانند از ساعت 20:00 تا 21:00 روزهای جمعه ، شنبه و یکشنبه بازی کنند. قبلا ، انعطاف پذیری قوانین کمی بیشتر بود. زیرا افراد زیر 18 سال در بیشتر روزهای هفته مجاز به بازی 1.5 ساعته بودند.

با این حال ، دولت می گوید قوانین سختگیرانه تری برای حفاظت از سلامت جسمی و روانی کودکان وضع شده است. چین قوانین بسیار سختگیرانه ای دارد و اجرای سیستم جدید این وضعیت را تشدید می کند. زیرا مصرف کنندگان برای احراز هویت به کارت ملی خود نیاز دارند. بنابراین ، سیستم بازی معمولاً قادر است سن و مدت زمان بازی کاربر را تشخیص داده و در صورت لزوم ، دسترسی وی به بازی را مسدود کند.

اخیراً ، حتی شرکت هایی مانند Tencent از سیستم های تشخیص چهره استفاده کرده اند تا اطمینان حاصل شود که کودکان محدودیت های استفاده از برنامه را نقض نمی کنند.

 

قوانین جدید چین که کودکان را بیش از 3 ساعت در هفته ممنوع می کند ، برای اولین بار در فناوری و اخبار تلفن همراه ظاهر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

آدرس ایمیل شما برای عموم منتشر نخواهد شد.