• خانه
  • اخبار
  • قرارداد کارت هدیه Pixel 6a عملاً 50 دلار از تلفن جدید Google کم می کند

قرارداد کارت هدیه Pixel 6a عملاً 50 دلار از تلفن جدید Google کم می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قرارداد کارت هدیه Pixel 6a عملاً 50 دلار از تلفن جدید Google کم می کند


بازگشت.

بزرگنمایی / بازگشت. (اعتبار: رون آمادئو)

غول بودجه گوگل، Pixel 6a، به طور رسمی در روز پنجشنبه عرضه شد، اما اکنون می توانید یک معامله 50 دلاری برای آن کسب کنید. از هم اکنون تا 7 آگوست ساعت 23:59 PT، خرید گوشی هوشمند به قیمت 449 دلار در یکی از چندین خرده فروش – از جمله Amazon، Target، Best Buy، و خود گوگل – برای شما یک کارت هدیه 50 دلاری به عنوان اعتبار فروشگاه برای فروشگاه های مربوطه دریافت می کند.

برای مشاهده پیشنهاد در آمازون، باید به بخش «پیشنهادهای ویژه» در صفحه فروشگاه Pixel 6a بروید و روی دکمه «افزودن هر دو به سبد خرید» کلیک کنید. سپس تاجر یک کارت هدیه فیزیکی همراه با خرید شما ارسال می کند. می‌توانید کارت هدیه Target را در فروشگاه یا آنلاین دریافت کنید، Best Buy به صورت دیجیتالی از طریق ایمیل ارائه می‌شود و Google Store آن را پس از خرید در حساب Google Store شما اعمال می‌کند. این معامله در مورد نسخه قفل گوشی در هر خرده‌فروشی اعمال می‌شود و در اپراتورهای اصلی از طریق Best Buy یا از طریق Google Fi در فروشگاه Google فعال می‌شود.

Pixel 6a نسخه میان رده گوشی های پرچمدار چشمگیر گوگل، پیکسل 6 با قیمت 599 دلار و پیکسل 6 پرو 899 دلاری است که در اواخر سال 2021 عرضه شدند. همانطور که پس از پیکسل 3 این کار را انجام داد، گوگل دستگاه های پرچمدار خود را با قیمت پایین تر دنبال کرد. قیمت نسخه گران قیمت از طریق سری A خود، که در گذشته ارزش زیادی در ارائه طعم قوی از عملکرد پرچمدار (به ویژه در دوربین) با قیمتی دلپذیرتر ارائه کرده است.

4 پاراگراف باقی مانده را بخوانید | نظرات