• خانه
  • اخبار
  • قبل از اینکه بررسی ما در هفته آینده منتشر شود، Playdate قابل حمل و مزاحم را بررسی کنید

قبل از اینکه بررسی ما در هفته آینده منتشر شود، Playdate قابل حمل و مزاحم را بررسی کنید

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قبل از اینکه بررسی ما در هفته آینده منتشر شود، Playdate قابل حمل و مزاحم را بررسی کنید


هفته آینده می توانیم خیلی بیشتر از نسخه نهایی خرده فروشی Playdate به شما نشان دهیم.  در حال حاضر، روی این عکس از فرآیند راه اندازی سیستم، به همراه نگاهی به نحوه باز کردن آن تمرکز کنید.

بزرگنمایی / هفته آینده می توانیم خیلی بیشتر از نسخه نهایی خرده فروشی Playdate به شما نشان دهیم. در حال حاضر، روی این عکس از فرآیند راه اندازی سیستم، به همراه نگاهی به نحوه باز کردن آن تمرکز کنید. (اعتبار: سام ماچکووچ)

نه ماه پیش، تیم مسئول سیستم بازی قابل حمل Playdate نسخه “نزدیک به آخرین” دستگاه پیش نمایش را برای ما ارسال کرد. من هفته‌ها را به پوشیدن، لمس کردن و چرخاندن در حین آزمایش چهار بازی از پیش نصب شده گذراندم. این یک دستگاه منحصر به فرد و سرگرم کننده است، حتی اگر بیشتر در رده “هیپسترهای عجیب و غریب” قرار گیرد تا “باید داشته باشید”.

زمان باز کردن بسته بندی

زمان باز کردن بسته بندی (اعتبار: سام ماچکووچ)

اما این پیش‌نمایش ذاتاً به دلیل مشکلاتی مانند سیستم عامل غیر نهایی محدود بود و 83 درصد از بازی‌های این سیستم آماده نبودند. هفته آینده می توانم در مورد هر چیز دیگری در مورد نسخه Playdate برای خرده فروشی که چندین هفته آزمایش کردم، گزارش دهم. به طور خاص، من پاسخ خواهم داد که آیا ترکیبی از فرم فاکتور منحصر به فرد دستگاه و 24 بازی داخلی ارزش قیمت خرده فروشی 179 دلاری را دارد (و تخمین “2023” آن برای سفارشات جدیدی که در زمان انتشار داده شده است).

بررسی من از سیستم Playdate یک هفته دیگر، دوشنبه، 18 آوریل، ساعت 13:00 ET منتشر خواهد شد.

7 پاراگراف باقی مانده را بخوانید نظرات