• خانه
  • اخبار
  • قانون “تبلیغات همجنسگرایان” گسترش عروسی Sims 4 را خارج از روسیه نگه می دارد

قانون “تبلیغات همجنسگرایان” گسترش عروسی Sims 4 را خارج از روسیه نگه می دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قانون "تبلیغات همجنسگرایان" گسترش عروسی Sims 4 را خارج از روسیه نگه می دارد


عملکرد پیمانکار EA برای این بسته توسعه با روسیه خداحافظی می کند.

بزرگنمایی / عملکرد پیمانکار EA برای این بسته توسعه با روسیه خداحافظی می کند. (اعتبار: EA)

بسته الحاقی My Wedding Stories برای سیمز 4 ناشر Electronic Arts اعلام کرد که در روسیه منتشر نخواهد شد. این به دلیل قانونی در مورد “تبلیغات همجنسگرایان” در کشور است که به این معنی است که “قصه سرایی به دلیل قوانین فدرال در معرض تغییر خواهد بود.”

این بسته که قرار است در 17 فوریه در جای دیگری منتشر شود، شامل یک خط داستانی است که بازیکنان را وارد رابطه عاشقانه بین دومینیک و کامیل می‌کند، همانطور که EA می‌گوید «زن و شوهری که عشقشان حد و مرزی ندارد» (و همانطور که در تریلر رسمی بسته‌بندی دیده می‌شود. ). در بیانیه ای که روز چهارشنبه منتشر شد، سیمز تیم توسعه می نویسد که “همانطور که در روند توسعه و گفتن داستان های برند خود پیش رفتیم، متوجه شدیم که روشی که می خواهیم داستان کام و دام را بیان کنیم چیزی نخواهد بود که بتوانیم آزادانه در سراسر جهان به اشتراک بگذاریم.”

این یک اشاره مورب به ماده 6.13.1 قانون روسیه است که در سال 2013 برای ممنوعیت “تبلیغ یا همجنسگرایی در بین خردسالان” تصویب شد. این قانون قبلاً برای جلب رضایت معترضان جوان در این کشور و حتی هدف قرار دادن روس ها با استفاده از شکلک “بوسه همجنس” استفاده شده است.

7 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات