• خانه
  • اخبار
  • قانونگذاران به دنبال تسریع در کشف سیارک ها هستند و خواهان هلیکوپترهای بیشتری در مریخ هستند

قانونگذاران به دنبال تسریع در کشف سیارک ها هستند و خواهان هلیکوپترهای بیشتری در مریخ هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار
قانونگذاران به دنبال تسریع در کشف سیارک ها هستند و خواهان هلیکوپترهای بیشتری در مریخ هستند


قانونگذاران به دنبال تسریع در کشف سیارک ها هستند و خواهان هلیکوپترهای بیشتری در مریخ هستندنبوغ مریخ در اینجا در نمای نزدیک دیده می شود که توسط Mastcam-Z گرفته شده است، یک جفت دوربین با قابلیت زوم کردن روی مریخ نورد Perseverance. “>

بزرگنمایی / از ناسا نبوغ هلیکوپتری در مریخ را می توان در اینجا از نمای نزدیک مشاهده کرد که توسط Mastcam-Z، یک جفت دوربین مقیاس پذیر روی مریخ نورد Perseverance گرفته شده است. (اعتبار: ناسا / JPL-Caltech)

این هفته، مجلس نمایندگان ایالات متحده طرح تفصیلی بودجه خود را برای تجارت، دادگستری، علم و آژانس های مرتبط، از جمله اطلاعات مربوط به بودجه ناسا، منتشر خواهد کرد. این اتاق پیشنهاد می کند 25.446 میلیارد دلار برای سال مالی 2023 به ناسا ارائه کند که 1.4 میلیارد دلار بیشتر از آنچه ناسا در سال جاری دریافت کرده است، اما 527 میلیون دلار کمتر از آنچه آژانس درخواست کرده است.

قبل از انتشار، Ars یک نسخه از برنامه بودجه 208 صفحه ای را دریافت کرد که نشان دهنده رگبار اولیه در روند بودجه دولت فدرال است. با این حال، سنا قرار است برنامه بودجه خود را اواخر تابستان امسال منتشر کند و پس از آن مجلس و سنا باید بر سر بودجه خود به توافق برسند. این فقط می تواند در پاییز یا زمستان، پس از شروع سال مالی جدید در 1 اکتبر 2022 اتفاق بیفتد (به روز رسانی: سند قبلاً منتشر شده است).

با این حال، سند مقدماتی برخی از اولویت های قانونگذار را ارائه می دهد. و به طور کلی، به نظر می رسد که نویسندگان بودجه اتاق تا حد زیادی از فعالیت های ناسا، از جمله برنامه آرتمیس برای فرود مردم بر روی ماه در این دهه حمایت می کنند.

10 پاراگراف دیگر را بخوانید نظرات