قاضی می گوید که ویزا از پورنو کودک پورن هاب می دانست و اکنون باید در دادگاه بایستد

قاضی می گوید که ویزا از پورنو کودک پورن هاب می دانست و اکنون باید در دادگاه بایستد


بزرگنمایی

در دسامبر 2020، یکی از مقالات نیویورک تایمز اعلام کرد که پورن هاب با پورنوگرافی کودکان مشکل دارد. ویزا متعاقباً تمام تجارت با Pornhub و سایر سایت‌های میزبانی شده توسط مالک Pornhub، MindGeek را به حالت تعلیق درآورد.

در آن زمان، یکی از کارمندان MindGeek به طور محرمانه ادعا کرد که این بدترین ترس MindGeek – از دست دادن یکی از پردازشگرهای پرداخت اولیه آن است – و بنابراین وقتی MindGeek به افزایش فشار ویزا و سایر شرکت‌ها پاسخ داد، مانند حذف فوری 80 درصد، تعجب آور نبود. از محتوای میزبانی شده آن، تقریباً 10 میلیون ویدیو تأیید نشده است. به گفته دادگاهی در کالیفرنیا، بیشتر آن احتمالاً پورنوگرافی کودکان بوده است.

پس از آن، به نظر می‌رسید که ویزا فکر می‌کرد که این موضوع حل شده است و به تجارت با MindGeek ادامه داد و ادعا کرد که کنترلی بر محتوای MindGeek ندارد. اکنون، شکایتی از سوی شاکی به نام سرنا فلتس (قربانی قاچاق جنسی کودکان در پورن هاب از سن 13 سالگی) و 34 شاکی دیگر ادعا می کند که ویزا یک همدست مایل در قاچاق جنسی کودک در سایت های MindGeek شده است و یک قاضی با آن موافقت کرد. ، که آنها فقط در حال حدس و گمان نیستند. این احتمال وجود دارد که ویزا مسئول باشد.

خواندن 19 پاراگراف باقی مانده | نظرات